MMA PLFENMarcin Najman rzuca wyzwanie Pawłowi Jóźwiakowi! Chce walki o… niecodzienną stawkę!

Marcin Najman rzuca wyzwanie Pawłowi Jóźwiakowi! Chce walki o… niecodzienną stawkę!

Jest! Mamy go! Dawno się tutaj nie pojawił, więc pora coś o nim napisać! Marcin Najman rzuca wyzwanie właścicielowi FEN Pawłowi Jóźwiakowi! Współwłaściciel organizacji MMA VIP podał stawkę tego potencjalnego starcia, która zaskoczy wielu!

Dzisiaj w sieci pojawiły się informacje o rzekomej walce na MMA VIP Jasia Kapeli z Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Marcin Najman odpowiadając na te rewelacje zamieścił w internecie wideo, w którym odnosi się do tego tematu, ale zrzuca tez kolejną bombę!

Marcin Najman rzuca wyzwanie Pawłowi Jóźwiakowi! Chce walki o… niecodzienną stawkę!

“El Testosteron” najwyraźniej nie zamierza długo siedzieć bezczynnie i już planuje kolejną walkę! Co prawda wcześniej pompowano medialnie potencjalne zestawienie Najmana z Jackiem Murańskim, ale teraz pojawił się zupełnie inny, oryginalny pomysł.

Marcin Najman wyzwał do walki szefa FEN-u Pawła Jóźwiaka, któremu zaproponował walkę, której stawką będzie… zorganizowanie walki Jacka Murańskiego!

Ten bowiem jeszcze nie zdecydował się na to, czy swoje umiejętności w sportach walki pokaże w FEN czy w MMA VIP i o jego względy mają zawalczyć Marcin Najman i Paweł Jóźwiak!

Nie wierzycie? Posłuchajcie!

Zobacz także:

Jak oglądać KSW 62 w Internecie?

Już 17 lipca w studiu w Warszawie odbędzie się gala KSW 62. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

UFC: Zobaczcie brutalne nokauty w wykonaniu rywala Mateusza Gamrota! [WIDEO] Oglądaliście?

Mateusz Gamrot (18-1) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” w Las Vegas zmierzy się z weteranem Jeremy Stephensem (28-18).

Artur “Kornik” Sowiński poznał rywala na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii

Organizacja EFM po raz kolejny szykuje wielki SHOW. Tym razem podczas gali w Bułgarii. Bilety już w sprzedaży!