MMA PLFAME MMAMarcin Najman rozpoczyna przygotowania do pożegnalnych dwóch aktów!

Marcin Najman rozpoczyna przygotowania do pożegnalnych dwóch aktów!

Marcin Najman w mediach społecznościowych poinformował, że oficjalnie rozpoczyna przygotowania do FAME MMA 7. Podczas pierwszej konferencji prasowej, do której dojdzie 26 lipca poznamy szczegóły jego pożegnania się z kibicami. Już w tym momencie wiemy, że wszystko zakończy się w dwóch aktach.

Marcin po błyskawicznej przegranej z Pawłem Trybałą niespodziewanie związał się z organizacją FAME MMA. Debiut nastąpił w październiku poprzedniego roku, gdy szybko i sprawnie rozprawił się z Bonusem BGC. Najman swoją ostatnią walkę stoczył podczas 6 edycji, ale tym razem nie był to udany występ. Krótko, bo w pierwszej rundzie znalazł na niego sposób debiutujący wtedy Piotr Piechowiak.

Marcin Najman szlifuje mocną formę pod okiem Damiana Herczyka!

Będą to już trzecie przygotowania pod okiem Damiana Herczyka w klubie DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała. Trener był bardzo niezadowolony z ostatniego wyniku, ale to nie oznaczało końca współpracy. Przypomnijmy, że w przeszłości Marcina Najmana do startów w MMA przygotowywał Mirosław Okniński. 

Podczas najbliższej konferencji prasowej możemy spodziewać się mocnych dymów! W ostatnich dniach w mediach społecznościowych padły mocne słowa pomiędzy Marcinem Najmanem, a Kasjuszem Życińskim. Niewykluczone, że na konferencji zobaczymy następną część ‘dyskusji’. Już w tym momencie FAME MMA ogłosiło parę pojedynków/bohaterów, których zobaczymy piątego września podczas 7 edycji. W walce wieczoru w kategorii ciężkiej zobaczymy debiut Popka Monstera (3-4), który postanowił wrócić do rywalizacji w mieszanych sztukach walki.

Zobacz także: