MMA PLFAME MMAMarcin Najman przewidział wynik walki Jacka Murańskiego!

Marcin Najman przewidział wynik walki Jacka Murańskiego!

W ubiegłą sobotę miała miejsce gala Fame 12. Podczas tego wydarzenia Arkadiusz Tańcula pokonał przez dyskwalifikację Jacka Murańskiego. Jak się okazało Marcin Najman przewidział przebieg tego starcia.

Najman

Gala Fame 12 obfitowała w świetne walki i ogromne emocje. Podczas niej “Don Kasjo” zawalczył dwa pojedynki po sobie. Najpierw pokonał byłego mistrza KSW Marcina Wrzoska, a potem pewnie wypunktował jednego z włodarzy “Boxdela”. Zdecydowanie najbardziej interesującą walką była ta, która miała się odbyć tuż po main evencie. Mowa tu oczywiście o walce Arkadiusz Tańcula kontra Jacek Murański.

Pierwotnie Arkadiusz miał się mierzyć z Mateuszem Murańskim, ale ten na tydzień przed galą doznał kontuzji uniemożliwiającej mu występ na gali. Na ratunek wyszedł jednak tata Mateusza, Jacek. Zgodził się na walkę lecz miała się ona odbyć na jego warunkach. Panowie mieli zawalczyć w klatce rzymskiej, która na wymiary 3 na 3 metry. W walce tej miały być dozwolone również łokcie.

Zakończenie walki pozostawiło duży niedosyt u fanów. Sędzia zdyskwalifikował Jacka Murańskiego po tym jak cały czas łapał się siatki i ugryzł rywala. Jak się okazało na dyskwalifikacje stawiał również Marcin Najman.

“Nie jestem jasnowidzem. Ale tego byłem pewien”.

Marcin Najman na swoim Twitterze opublikował post gdzie widać screenshota jak przewiduje skończenie tej walki. Jak się potem okazało poprwnie.

Zobacz także:

Mateusz Murański po walce ojca na FAME MMA 12: Był do zrobienia, szkoda że sędzia przerwał! [WIDEO]

Jacek Murański przegrał pojedynek z Arkadiuszem Tańculą przez dyskwalifikację w 4 rundzie. Poza Jackiem, niezadowolony z werdyktu jest również Mateusz – który uważa, że ta walka powinna być dokończona. „Był do zrobienia. Szkoda, że sędzia przerwał” – skwitował młodszy Muran.

Patryk Karczmarczyk o zachowaniu Wrzoska z kibicem: Bardzo dobrze zrobił!

Patryk Kaczmarczyk (7-1) na twitterze postanowił skomentować zachowanie Marcina Wrzoska, który był bardzo zły po werdykcie na FAME MMA 12. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał z Kasjuszem Życińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis