MMA PLFAME MMAMarcin Najman przed walką na FAME MMA 8: Pierwszy raz od 23 lat mam do czynienia z takim rynsztokiem! [WIDEO]

Marcin Najman przed walką na FAME MMA 8: Pierwszy raz od 23 lat mam do czynienia z takim rynsztokiem! [WIDEO]

Foto: FAME MMA

Marcin Najman już dwudziestego pierwszego listopada stoczy swój drugi pożegnalny akt. Podczas FAME MMA 8 dojdzie do jego wyczekiwanego pojedynku z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim na zasadach boksu w małych rękawicach.

Nie jest tajemnicą, że obaj zawodnicy nie darzą się sympatią. Konflikt między gwiazdami FAME MMA trwa od kilku miesięcy i w listopadzie obaj będą bardzo chcieli udowodnić swoją wyższość. Marcin Najman z Kasjuszem Życińskim zmierzą się w co-main evencie gali FAME MMA 8.

Marcin Najman: Chciałbym mieć tą walkę jak najszybciej za sobą!

Długo spekulowano na temat formuły w jakiej zawodnicy stoczą ten pojedynek. Marcin Najman wolał, aby walka odbyła się na zasadach MMA, z kolei Kasjusz preferował starcie w swojej koronnej dyscyplinie czyli boksie. Ostatecznie zdecydowano się na formułę pięściarską w małych rękawicach.

Udało nam się porozmawiać z częstochowianinem po pierwszej konferencji prasowej promującą FAME MMA 8. Najman ma już dość całej sytuacji i chciałby tą walkę mieć już za sobą.

”El Testosteron” nawołuje również, aby pomóc 2-letniemu Maciusiowi Cieślikowi, który zmaga się z poważną chorobą. Potrzebna jest duża suma, a każda godzina w tej sytuacji jest ważna. Pomagajmy!

Tak to prawda. Tym bardziej, że pierwszy raz od 23 lat jak jestem w sportach walki mam do czynienia z takim rynsztokiem jaki prezentuje mój rywal. To jest coś co przekracza wszelkie granice. Nawet nie mówię dobrego smaku, bo tutaj w ogóle o smaku nie ma mowy. Natomiast absolutna patologia, rynsztok i mówiąc szczerze chciałbym mieć tą walkę jak najszybciej za sobą. Żeby go znokautować i zakończyć ten żenujący spektakl.  

Cała rozmowa poniżej:

FAME MMA 8 – pełna karta walk

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Zobacz także:

Marcin Różalski zdradza swój stan zdrowia! W piątek będzie zwycięstwo?

To już w sobotę! Marcin Różalski wraca do rywalizacji. Jego przeciwnikiem będzie legendarny Josh Barnett

Nowy transfer w FAME MMA! Pozytywnie zaskoczeni?

To jest nowy transfer w organizacji FAME MMA. Można powiedzieć z FFF do FAME MMA. Czy narzeczona ponownie będzie z niej dumna?