MMA PLFAME MMAMarcin Najman poznał rywala na FAME MMA 7. Wielkie zaskoczenie!

Marcin Najman poznał rywala na FAME MMA 7. Wielkie zaskoczenie!

Marcin Najman (2-5) poznał rywala na FAME MMA 7. Jak udało się nam dowiedzieć już 5 września 41-latek skrzyżuje rękawice z Dariuszem “Lwem’ Kaźmierczukiem (1-8). Najman rywal FAME MMA 7.

Kaźmierczuk skończy w tym roku 47 lat. Zawodowo walczy już od 2013 roku. Większość pojedynków stoczył pod banderą organizacji PLMMA. Co ciekawe w starciu z nim swoje zawodowe debiuty zaliczali choćby Adam Niedźwiedź czy Szymon Kołecki.

Najman poznał rywala na FAME MMA 7

“Lew” odniósł jak dotąd tylko jedno zwycięstwo. Miało ono miejsce w kwietniu 2018 roku. Kaźmierczuk znokautował wtedy w 37 sekund Dawida Harasia, czyli zawodnika, który obecnie legitymuje się prawdopodbnie najdłuższa serią porażek w polskim MMA. “Harnaś” nie wygrał bowiem jeszcze walki a przegrywał już 20-krotnie.

Najman to były pięściarz, który zbudował popularność m.in. na pojedynkach typu freak fight w formule MMA. Był przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego w jego zawodowym debiucie. W swojej karierze mierzył się też z takimi rywalami jak Przemysław Saleta, Robert Burneika czy Paweł “Trybson” Trybała. W FAME MMA Najman stoczył jak dotąd dwie walki. Najpierw pokonał Piotra “Bonusa BGC” Witczaka, później jednak musiał uznać wyższość Piotra “Bestii” Piechowiaka. Wrześniowy pojedynek ma być ostatnim w karierze Najmana.

Aktualna karta walk FAME MMA 7:

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. TBA
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Marcin Najman vs. Dariusz “Lew” Kaźmierczuk
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Łukasz Lupa
Arkadiusz “Aroy” Tańcula vs. Piotr “Tybori” Tyburski
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Artur Szpilka odniósł się do afery w Pionkach. Co powiedział pięściarz?

Szpilka skomentował sytuację, do której doszło kilka dni temu na gali w Pionkach. Wtedy to bokser opluł twórcę twitterowego konta ‘Ajtuj Szminka”.

Słyszeliście o małym-wielkim bohaterze?

Historia tego sześciolatka poruszyła wiele osób ze środowiska MMA. Młody bohater uratował bowiem młodszą siostrę przed agresywnym psem.

Jak wygląda rozpiska gali FAME MMA 7?

Włodarze odkrywają kolejne karty swojej siódmej gali. Czy to będzie najmocniejsza rozpiska w historii organizacji? Już niebawem się przekonamy!