MMA PLBoksMarcin Najman popiera Różańskiego: Dzisiaj sprzedaje się wyłącznie głupota, a nie sport!

Marcin Najman popiera Różańskiego: Dzisiaj sprzedaje się wyłącznie głupota, a nie sport!

Marcin Najman postanowił zareagować po wywiadzie Łukasza Różańskiego z Super Expressem. ”El Testosteron” zapewnia, że w dzisiejszych czasach sprzedaje się wyłącznie głupota. Jako przykład podał ostatni trening łokci w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Najman

Łukasz Różański (14-0, 13 KO) trzynastego sierpnia zawalczy o mistrzostwo świata (federacji WBC) w wadze bridger. Polaka czeka duże wyzwanie. Jego rywalem będzie zawodnik publiczności Oscar Rivas (28-1,19 KO).

Różański w rozmowie z Super Expressem wypowiedział się o dzisiejszych czasach.

Myślę o tym, że do walki został miesiąc, a w mediach więcej niż o pojedynku o pas mistrza świata pisze się o śmiesznych starciach freaków. Bo to się klika. Teraz łatwiej zdobyć fame – wystarczy komuś nabluzgać, nie trzeba chodzić na salę i trenować kilka lat. Jak walczyłem w boksie olimpijskim, to trzeba było coś osiągnąć, by trafić przed kamerę i udzielić wywiadu. Teraz wystarczy głupota i wszyscy o tym piszą

Najman postanowił zareagować!

Marcin Najman postanowił zareagować po ostatnich słowach Łukasza Różańskiego.

Oglądałem moi drodzy wywiad z Łukaszem Różańskim, którego udzielił Super Expressowi i konkluzja jest taka smutna, bo Łukasz niewątpliwie ma racje. Dzisiaj sprzedaje się wyłącznie głupota, a nie sport! Facet walczy niebawem z Rivasem w Kolumbii o mistrzostwo świata najbardziej prestiżowej federacji w boksie WBC. Do dziś żadna telewizja nie potwierdziła zakupu praw do transmisji tego pojedynku, a o samym pojedynku można przeczytać wyłącznie w mediach branżowych. Tymczasem ten Dzwonnik z Notre Dame vel Stary Murański przeprowadza tylko sobie znany trening łokci i robi furorę na tik toku, na internetach. Naprawdę jest to smutne, że sport dziś został tak zepchnięty na margines i wychodzi przygarbiony Fragles, pokazuje nieudolne łokcie i wszyscy się tym fascynują. Samo zjawisko jest interesujące, ale na pewno nie łokcie Fraglesa.

Zobacz także:

Włodarczyk o jedzeniu w więzieniu: To jest poniżej czegokolwiek,”menu” to jedno wielkie oszustwo! Co wy na to?

Krzysztof Włodarczyk był gościem Andrzeja Kostyry, gdzie opowiedział o swoim pobycie w więzieniu. ”Diablo” wspomniał o jedzeniu! Były mistrz świata w boksie zapewnia, że wszystko co piszą w tak zwanym ”menu” aresztów – jest jednym wielki oszustwem.

Ktoś próbował podszyć się pod Murana! Szeliga wyjaśnił hejtera! Widzieliście?

Piotr Szeliga pod swoim wpisem postanowił mocno odpowiedzieć hejterowi, który co ciekawe podawał się za… Jacka Murańskiego! ”Szeli” przypomniał, że w internecie nikt nie jest anonimowy i nic nie ginie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis