MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman oszukał Warszawskiego Dresika? Są screeny z rozmowy, Najman zarzuca próbę wyłudzenia! Który kłamie?

Marcin Najman oszukał Warszawskiego Dresika? Są screeny z rozmowy, Najman zarzuca próbę wyłudzenia! Który kłamie?

Czy Marcin Najman oszukał Warszawskiego Dresika? Norbert Janecki opublikował na youtube film, w którym przedstawia sprawę potencjalnego zastępstwa za Taxi Złotówę, którego występ na gali MMA VIP 1 do końca nie był potwierdzony.

Przypominamy, że Taxi Złotówa przed walką z Marcinem Najmanem został zatrzymany przez policję, przez co jego podróż do miejsca organizacji gali MMA VIP do ostatniej chwili nie była pewna. Marcin Najman szukał szybkiego zastępstwa. Złożył propozycję Warszawskiemu Dresikowi, który za kwotę 2000 zł miał być w gotowości zastąpić Taxi Złotówę w walce z “El Testosteronem”.

Problem jednak w tym, że Najman – rzekomo – nie zapłacił Dresikowi obiecanych pieniędzy.

Marcin Najman oszukał Warszawskiego Dresika? Są screeny z rozmowy, Najman zarzuca próbę wyłudzenia! Który kłamie?

Całą sytuację Warszawski Dresik wytłumaczył w filmie, który opublikował w mediach społecznościowych. Mówi w nim wprost, że Marcin Najman to oszust:

Na reakcję Marcina Najmana nie musieliśmy długo czekać. “El Testosteron” przyjął narrację określającą Warszawskiego Dresika jako osobę, która próbuje ponownie wyłudzić od niego pieniądze. Najman pokazał też potwierdzenie przelewu dokonanego na konto Janeckiego:

“Warszawski Dresik- Norbert Janecki otrzymał usyaloną stawkę za gotowość do walki 1 marca. To co robi obecnie to próba wyłudzenia drugi raz tych samych pieniędzy. Za szkalowanie mnie, w poniedziałek prawnik mój złoży pozew o zniesławienie.”

Jak myślicie – kto w tej sprawie kłamie? Dresik czy Najman?

Zobacz także:

Jan Błachowicz o Cormierze! Zgadzacie się?

Jan Błachowicz (28-8) jest już w Polsce! ”Cieszyński Książę” skomentował ostatnie zachowanie Daniela Cormiera (22-3). Padło też pytanie o stronniczy komentowanie jego walki z Israelem Adesanyą (20-1).

Karta walk EFM Show zapełnia się. Pasternak vs. Różański, Akop vs. Słodkiewicz i nie tylko!

10 kwietnia gala EFM SHOW zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Jak prezentuje się do tej pory ogłoszone zestawienia?

Trener dał prezent Bonusowi BGC za ciężkie przygotowania. Będziecie zaskoczeni tym, co wymyślił [WIDEO]

Trener Marcin Konik dał prezent Bonusowi BGC za przemianę i ciężkie przygotowania do swoich najbliższych występów. Bonus BGC już niedługo bowiem wystąpi w walce na liście na gali Punchdown 3 w Poznaniu, gdzie zmierzy się z Warszawskim Dresikiem. Jednak w planach ma też powrót do walk w MMA.