Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLDon KasjoMarcin Najman ostro uderza w Don Kasjo! Sprawdźcie o co poszło! 

Marcin Najman ostro uderza w Don Kasjo! Sprawdźcie o co poszło! 

Marcin Najman w swoim ostatnim nagraniu wspomniał nie tylko o potencjalnej walce z Arturem Szpilką. ”El Testosteron” już nie pierwszy raz postanowił mocno uderzyć w Kasjusza Życińskiego. Przypomnijmy, że już od dłuższego czasu mówi się o potencjalnej walce ”Don Kasjo” ze ”Szpilą”.

Najman

O takiej walce Życiński wypowiedział się w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

Tak, prawdopodobnie taka walka, tylko łokcie zoperuję. Nie ma problemu, już wtedy totalnie wybiję Arturowi boks z głowy. Znokautuję go. Tak jak wszystkie poprzednie walki kończył na deskach, tak samo teraz skończy też na deskach. Ja go znokautuję, nie interesują mnie kursy. Prawdopodobnie będę underdogiem, ale to mnie nie interesuje. Jeszcze większą presję na nim skupi niż na mnie. Chociaż ja sam lubię narzucać sobie presję i wyjdę z presją. No Artur nie masz ze mną szans. Z moim stylem walki on zostanie znokautowany.

Marcin Najman ponownie uderza w Don Kasjo!

Jak widać to nie koniec konfliktu na linii Najman-Don Kasjo. ”El Testosteron” postanowił nie pierwszy raz ostro uderzyć w Kasjusza Życińskiego. Zobaczcie o co tym razem poszło.

Ten tchórz Don Patus tam też, gdzieś twierdzi, że on Szpilkę rozgromi coś tam… Ja takich buńczucznych zapowiedzi nie robię, ja po prostu chce wygrać. Natomiast takie buńczuczne.. Ty d*bilu zrozum, że Szpilka zmienił sport na MMA, więc jakbyś chciał się z nim zmierzyć to w MMA, ale Ty w MMA nigdy się nie zmierzysz, bo jesteś tchórzem, który nigdy nie pójdzie do MMA. Skończ te gadki i tyle.    

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Do walki tej doszło dwudziestego pierwszego listopada 2020 roku. Podczas FAME MMA 8 fani doczekali się pojedynku z Kasjuszem Życińskim na zasadach bokserskich. O tym starciu było bardzo głośno, ale jak mogło być inaczej – po tak dużych kontrowersjach.

Marcin mocno ruszył na rywala. Popularny ”Don Kasjo” zachęcał Najmana do dalszych ataków. 41-latek niespodziewanie zdobył obalenie, wyprowadzał ciosy, a na koniec zaatakował niskim kopnięciem. To musiało zakończyć się dyskwalifikacją.

Zobacz także:

Sebastian Rajewski uderza w Mariana Ziółkowskiego po KSW 71. Zarzuca mu bycie… aktorem! Co wy na to?

Sebastian Rajewski nie zgadza się z werdyktem po gali KSW 71 w Toruniu i uderza w swojego oponenta Mariana Ziółkowskiego.

Klepnięte! Usyk vs Joshua 2 o multum pasów w boksie się dzieje! Znamy datę i miejsce walki! Kto wygra?

To już oficjalna wiadomość! Kibice pięściarstwa na najwyższym poziomie mogą zacząć świętować zakontraktowanie jednego z najgłośniejszych rewanżów w wadze ciężkiej w ostatnich latach! Starcie Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua jest już klepnięte!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis