MMA PLKSWMarcin Najman ostro o Wrzosku: Kiedy Ty urośniesz…

Marcin Najman ostro o Wrzosku: Kiedy Ty urośniesz…

Foto: mmapudelek.pl

Marcin Najman to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie sportów walki. Konflikty “El Testosterona” z kolejnymi sportowcami to już norma. Były zawodnik FAME MMA, ponownie wdał się w medialną bójkę z zawodnikiem KSW – Marcinem Wrzoskiem.

Marcin Najman to osoba bardzo ekscentryczna, wzbudzająca bardzo ambiwalentne odczucia. “El Testosteron” posiada bardzo duże grono fanów, ale jednocześnie sporą grupę, którzy nie są przychylni byłemu pięściarzowi. Marcin to były bokser z zawodowym rekordem 15-6. Częstochowianin, posiadał również przygodę w mieszanych sztukach walki. Znany z występów dla KSW, FFF czy FAME MMA zawodnik, skończył karierę z rekordem 3-6. Ostatnią walkę, stoczył na gali MMA-VIP 1, gdzie pokonał go w 2 rundzie, inny freak-fighter – Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień.

Wrzosek – kiedy Ty urośniesz?

W ostatnich dniach na kanale MMA-VIP pojawił się filmik, na którym Marcin Najman ostro wypowiada się o byłym mistrzu wagi piórkowej KSW -Marcinie Wrzosku.

Wrzosek to pała. Ten krasnal posiada szczękościsk, co doprowadza go do kompleksów. Nie posądzałem go nigdy o racjonalne myślenie, ponieważ – w mojej opinii – nie ma już na to szans. Wrzosek – kiedy Ty urośniesz? To jest pytanie za 100 punktów.

Całe nagranie można zobaczyć poniżej:

Marcin Wrzosek to były posiadacz pasa KSW w kategorii do -66kg. W przeszłości mierzył się również w organizacji UFC, gdzie doszedł do finałowego odcinka programu TUF. 33-latek ma na swoim koncie zwycięstwa z takimi zawodnikami jak Arnold Allen, Roman Szymański czy Artur Sowiński. W swoim ostatnim pojedynku, na gali KSW 53 – zawodnik, trenujący na co dzień w Shark Top Team Łódź, przegrał z Borysem Mańkowskim przez jednogłośną decyzję sędziowską.

Zobacz także:

KSW: Wiemy, gdzie będzie trenował Sarara! Nie będą to przygotowania u Oknińskiego!

W ostatnich dniach, środowisko MMA obiegła informacja, że nowym nabytkiem federacji KSW jest Tomasz Sarara. Krakowianin zadebiutuje najprawdopodobniej w te wakacje, jednak w jakim klubie odbędzie swoje przygotowania?

KSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”!

Nikola Milanović, zaliczył nieudany debiut w organizacji KSW. Serb przegrał w debiucie z Mariuszem Pudzianowski, jednak nie zamierza zasypiać gruszek w popiele. “Chętnie bym go sprawdził” powiedział Milanović o potencjalnej walce z Tomaszem Narkunem.

Mariusz Pudzianowski przed walką z Jurasem na KSW 61: Będzie wojna!

Mariusz Pudzianowski przed walką z Łukaszem “Jurasem” Jurkowskim na KSW 61 opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym zapowiedział nadchodzącą konfrontację. “Pudzian” spodziewa się… wojny!