MMA PLFAME MMAMarcin Najman ostro o Piotrze Świerczewskim: To taki chłopek roztropek na jednego liścia

Marcin Najman ostro o Piotrze Świerczewskim: To taki chłopek roztropek na jednego liścia

Marcin Najman (2-4) najwyraźniej nie jest fanem talentu Piotra Świerczewskiego. Przynajmniej, jeśli chodzi o talent w sportach walki.

Piotr Świerczewski przygotowuje się aktualnie do debiutu w walce w klatce. Na gali FFF 2 w Zielonej Górze zmierzy się z Gregiem Collinsem. Będzie to walka wieczoru całej imprezy, która jest zaplanowana na dzień 21 grudnia. 

Najman natomiast odniósł się do możliwego starcia ze “Świrem”, gdyż w sieci takie propozycje już padają. W rozmowie z portalem sport.pl, “El Testosteron” jasno przyznał, że Świerczewski pod żadnym względem nie jest na jego poziomie:

“Jeśli mówimy o tego typu zestawieniach, to absolutnie nie możemy tego łączyć ze sportem. Powiedzmy sobie wprost, Świerczewski to taki chłopek roztropek na jednego liścia. Jako element widowiska, takie starcie mogłoby się odbyć. Ale z drugiej strony, ile by ono mogło potrwać? 15, 20 sekund? Gdyby oprócz łokci, mogły być też w użyciu plaskacze, to już w ogóle byłoby zabawnie. Dla mnie najprawdopodobniej byłaby to najłatwiejsza walka w życiu.

Niczego się po nim nie spodziewam. Awantura w Mielnie to nie to samo, co walka w klatce. Poza tym musi wiedzieć, że nie będzie miał tam do pomocy Radka Majdana. Będzie sam, a na przeciwko niego stanie rywal, który od pierwszej sekundy będzie z nim ostro jechał, a nie policjant, który by móc użyć pałki lub innego środka przymusu, musiałby spełnić wiele wymogów ustawowych.”

Cała rozmowa portalu sport.pl z Marcinem Najmanem do sprawdzenia -> TUTAJ