MMA PLBoxdelMarcin Najman ostro o Boxdelu: W łazience słyszałem dźwięki odkurzacza!

Marcin Najman ostro o Boxdelu: W łazience słyszałem dźwięki odkurzacza!

Marcin Najman tym razem w mediach społecznościowych postanowił wypowiedzieć się o jednym z włodarzy FAME MMA. Mowa o Michale ”Boxdelu” Baronie, który nie przepada za ”El Testosteronem”.

Najman

Przypomnijmy, że ”Boxdel” pojawił się ostatnio w Wieluniu.

Najman co ty piszesz, ze w Wieluniu byli twoi fani? przecież tam 90% ludzi bylo dla mnie i Stano, 6% przechodniów, 3,5% niebieskich i 0,5% twoich przydupasow z którymi przyjechałeś elo

Marcin Najman ostro o Boxdelu!

Marcin Najman tym razem postanowił wypowiedzieć się o Michale ”Boxdelu” Baronie. Wydaje się, że odpowiedź to kwestia czasu.

Dochodzą mnie słuchy, że Bąbel nie może żyć i robić sobie zasięgów beze mnie. Hmm… Bąbel,gdy miałem drzemkę w szatni, przed walką z Bonusem w Ergo Arenie, wszedłeś z kolegą i chcieliście skorzystać z toalety. Dlaczego było słychać odgłosy odkurzacza ? Zawsze mnie to zastanawiało

Marcin Najman wystąpi w walce wieczoru MMA VIP 4. Częstochowianin zmierzy się z debiutującym Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim.

Zobacz także:

Denis Załęcki zdradza czy Soroko idzie do więzienia i komentuje bójkę z ochroniarzem! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem skomentował spięcie z ochroniarzem, które pojawiło się po jego face to face z Alanem Kwiecińskim. Do tego starcia dojdzie już w najbliższą sobotę na gali High League 2 w Krakowie.

Malik Montana chce dać szansę ochroniarzowi! Po dzisiejszym rzucie ma zawalczyć na High League 3! Co wy na to?

Dzieje się na konferencji High League 2. Podczas face to face pomiędzy Konradem Karwatem, a Mariuszem ”Super Mario” Sobczakiem doszło do tak zwanych dymów. Wkurzonego Sobczaka uspokoił ochroniarz, który wykonał rzut i ”Super Mario” był już bezwładny.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis