MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman ostro komentuje trening Murańskiego: To wyglada jak WF w Choroszczy!

Marcin Najman ostro komentuje trening Murańskiego: To wyglada jak WF w Choroszczy!

Marcin Najman postanowił szybko zareagować! ”El Testosteron” w mediach społecznościowych skomentował nagranie z treningu Jacka Murańskiego. ”Muran” szykuje się do drugiego pojedynku w mieszanych sztukach walki. Podczas FAME MMA 15 w rzymskiej klatce Jacek może się zmierzyć z Arkadiuszem Tańculą, a następnie ”Szalonym Reporterem”. W przyszłości zaś może dojść do wyczekiwanego pojedynku z Najmanem.

Najman

O tym starciu mówi się już od dłuższego czasu i niewykluczone, że w końcu do niego dojdzie. Oto jeden z nowych wpisów częstochowianina odnośnie walki z Jackiem Murańskim.

Nie wziąłem pod uwagę, iż mówiąc m, że historia zatoczy koło zacznie UE wymieniać wszystkie organizacje w których walczyłem, KSW, MMA-Attack itd . To będzie organizacja w której jeszcze nie walczyłem

Marcin Najman komentuje!

W sieci pojawiło się następne nagranie z treningu Jacka Murańskiego. Tym razem na bieżni. ”El Testosteron” postanowił skomentować.

Skoro tak robi na bieżni to musi być dobry 🤯

To wygląda jak WF w Choroszczy🤦‍♂️ – dodał zaraz

Zobacz także:

Mocny trening Jacka Murańskiego na bieżni! Czy ktoś go zatrzyma na gali FAME MMA 15? [WIDEO]

Jacek Murański gotowy na następne starcia w rzymskiej klatce? Okaże się już dwudziestego szóstego sierpnia w Łodzi, gdy ”Muran” ponownie zaprezentuje swoje umiejętności. Póki co w sieci pojawiło się nagranie z treningu Jacka na bieżni. Szybko filmik wzbudził bardzo duże zainteresowanie.

Khamzat Chimaev jest wielkim fanem Nate’a Diaza, z którym zmierzy się na UFC 279: Dorastałem oglądając go! Zaskoczeni?

Nowa wschodząca gwiazda organizacji UFC – Khamzat Chimaev gościł w programie The MMA Hour, gdzie w rozmowie z Arielem Helwanim przyznał, że jest wielkim fanem Nate’a Diaza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis