Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman ostro do Tomasza Adamka: To ty tchórzu ustaliłeś zasady!

Marcin Najman ostro do Tomasza Adamka: To ty tchórzu ustaliłeś zasady!

Jak widać Tomasz Adamek nie mówił na poważnie o potencjalnej walce z Marcinem Najmanem. ”El Testosteron” nie jest z tego zadowolony i w mediach społecznościowych w ostrym stylu wypowiedział się o ”Góralu”.

Najman

Legendarny polski pięściarz na kanale ” To jest boks” przyjął wyzwanie Marcina Najmana. ”Góral” wyznał, że jest otwarty na starcie z Najmanem w mieszanych sztukach walki, ale ma jeden ważny warunek. Żaden z zawodników nie zarobi z tego ani grosza – gaża zostanie przekazana na cele charytatywne. To nie koniec, bowiem Adamek zapewnia, żeby na koszulkach/spodenkach nie było możliwości umieszczania reklam sponsorów.

Coś tam krzyczy. Ja się z tego śmieje. Jeżeli bardzo będzie tego chciał, na pewno sponsorzy się znajdą. Ja dam taką propozycję, że nasze gaże przeznaczymy na cele charytatywne na dzieci chore czy biedne. Nie mając sponsorów na spodenkach, będzie można napisać tylko Adamek (…) Dlaczego nie? Podejrzewam, będzie gaża duża dla mnie. Miałem propozycje wcześniej z MMA. Ja jestem otwarty, tylko wszystkie pieniądze dajemy na cele charytatywne. Przecież tutaj nie ma się co oszukiwać. On z tego żyje. Lepiej te pieniądze dać na potrzeby młodych. Jest potrzeba wielka, jest tyle dzieci chorych. Ja nie zbiednieje.

Marcin Najman ostro o Adamku!

Jak widać Tomasz Adamek nie mówił na poważnie i nie bierze pod uwagę potencjalnego starcia z Marcinem Najmanem.

”El Testosteron” postanowił mocno zareagować.

Kompromitacja. Adamek sam ustalił zasady. Które ja przyjąłem. Okazało się, że tylko wytarł sobie mordę chorymi dziećmi. A gdy zrozumiał po kilku treningach mma, że to inny sport niż boks i że mu w tym nie idzie to spierdolił. To ty tchórzu ustaliłeś zasady ! A ja je przyjąłem!

Dla przypomnienia, jeszcze kilka dni temu sam ustalił zasady. Okazało się, że ten tchórz tylko sobie wytarł mordę chorymi dziećmi. Po kilku treningach mma , zrozumiał, że w tej formule jest bez szans i narobił w gacie. A jeszcze wczoraj mówił, że będzie gotowy na marzec

1/2 Kolega Zbyszka i biznesmena ojca dyrektora, mówił, że nie należy pomagać Ukrainie, bo to wojna domowa. Ustalił warunki na walkę mma, wskazał, że będzie na cele charytatywne, ale wytarł sobie gębę chorymi dziećmi. Kopyto mu wyjaśnił, że boks to nie mma i walnął kleksa w gacie.

2/2 Wielki mistrz boksu, ale karzeł moralny. Dlaczego ? Bo będąc na pogrzebie Andrzeja Gmitruka, próżno było go szukać. A za to, że Andrzej Gołota umożliwił mu walkę na swojej gali w Chicago, dał trenera, poznał z Ziggim, ten mu podziękował. Wyzywając go niesprawnego do walki.

Zobacz także:

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Don Kasjo o rywalu na PRIME 5: To jeden z mistrzów federacji sportowej! Co wy na to?

Kasjusz Życiński, w internecie bardziej znany jako Don Kasjo wypowiedział się o rywali na nadchodzącą galę PRIME Show 5. Przypominamy, że impreza ta została niedawno ogłoszona -> PRIME SHOW MMA 5: Znamy datę, miejsce i pierwsze nazwiska!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis