MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman ogląda i wyśmiewa sparing Jacka Murańskiego! [WIDEO]

Marcin Najman ogląda i wyśmiewa sparing Jacka Murańskiego! [WIDEO]

W ostatnich dniach pojawiliśmy się w klubie Corpus Gym, gdzie doszło do nagrania treningu/sparingu Jacka Murańskiego. ”Muran” szykuje się do drugiego starcia w MMA. Jacek trenuje pod okiem Roberta Maruszaka (ciekawie zapowiadającego się zawodnika wagi ciężkiej i doświadczonego kick boxera). Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem oglądnął i ocenił trening popularnego ”Murana”.

Najman

O starciu Murański kontra Najman mówi się już od dłuższego czasu. Niewątpliwie jest to hitowe starcie – jeśli mówimy w kontekście freak fightów. Podczas ich konfrontacji słownej padało dużo mocnych słów. Wydaje się, że fani bardziej niż walki czekają na konferencje czy potencjalny program, gdzie obaj popatrzą sobie głęboko w oczy i dojdzie do kolejnych wymian słownych.

Niewykluczone, że ”El Testosteron” zmierzy się również z Mateuszem Murańskim. Najman podkreśla, że najpierw jednak musi dojść do zestawienia z wspomnianym Jackiem Murańskim.

Widać, że ten upośledzony staruszek zgubił się w internecie… Niestety o drogę powrotną zapytał znanego opierdalacza kogutów Bąbela. Jak to się skończy? Wszyscy wiemy Nie federacja będzie mi mówiła którego z was pierwszego z utylizuje. Ty będziesz pierwszy, synek drugi.

Marcin Najman wyśmiał Jacka Murańskiego!

Tym razem zaprosiliśmy Marcina Najmana, który oglądnął i skomentował sparing/trening Jacka Murańskiego. Nie brakowało mocnych słów.

”El Testosteron” podtrzymuje słowa, że ”Muran” nie umie się bić. Zdaniem Częstochowianina jedyna poprawa Jacka jest w tym, że zaczął machać rękoma.

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

Szaleńczy sparing Jacka Murańskiego z trenerem! Padają mocne słowa! [WIDEO] Widzieliście?

Tak jak zapowiadaliśmy! Pojawiliśmy się z kamerą w klubie Corpus Gymie, gdzie doszło do nagrania treningu Jacka Murańskiego. Był też sparing ”Murana” z trenerem Robertem Maruszakiem. Jacek przygotowuje się do drugiego pojedynku w organizacji FAME MMA.

Don Kasjo reaguje po ogłoszonej walce Parke-Szulakowski! ”Szuli” odpowiada! Co wy na to?

Kasjusz Życiński na instagramie zareagował na ogłoszoną walkę pomiędzy Grzegorzem Szulakowskim, a Normanem Parke. Przypomnijmy, że ”Stormin” zapewnił popularnemu ”Don Kasjo” jedyną przegraną w organizacji FAME MMA. Kasjusz do dziś nie zgadza się z werdyktem sędziów. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis