MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman ogląda i komentuje najnowszy trening Murańskiego: Do tej walki nie dojdzie! [WIDEO]

Marcin Najman ogląda i komentuje najnowszy trening Murańskiego: Do tej walki nie dojdzie! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się nowa rozmowa z Marcinem Najmanem. ”El Testosteron” oglądał i komentował ostatni fragment z treningu Jacka ”Murana” Murańskiego, który przygotowuje się do czwartego starcia w klatce. Ponadto częstochowianin wypowiedział się o potencjalnym rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim. Były pięściarz uważa, że jest na to szansa w freakowej organizacji.

Najman

Warto zaznaczyć, że ”El Testosteron” miał wystąpić w ciekawie zapowiadającym się grand prix w organizacji High League. Wszystko zakończyło się fiaskiem. Już niebawem poznamy szczegóły kolejnego startu częstochowianina.

Wszystko na to wskazuje, że Najman będzie zawodnikiem nowo powstałej organizacji Clout MMA, o której pisaliśmy [TUTAJ]

Jest nowe nagranie!

Marcin Najman miał szansę zobaczyć fragment z ostatniego treningu Jacka Murańskiego. Zobaczcie jaka była reakcja ”El Testosterona”.

Cała rozmowa poniżej:

Częstochowianin w ostatnim starciu udanie zadebiutował w kolejnej freakowej organizacji. Tym razem były pięściarz wystąpił w High League, z którą związał się na dłużej. Wstępnie 44-latek miał zmierzyć się z Jackiem ”Muranem” Murańskim – był również pomysł na walkę 2 vs 2. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem i Najman dostał szansę na natychmiastowy rewanż.

”El Testosteron” zaprezentował się z dobrej strony. Były pięściarz przewalczył cały dystans – czym zaskoczył widzów. Po trzech pełnych rundach Najman wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Pawłem Jóźwiakiem. 

Zobacz także:

Wiemy kiedy i z kim zmierzy się Dominik Pudzianowski w swoim debiucie! Co wy na to?

Tak to prawda – trzeci z braci Pudzianowskich zadebiutuje! O potencjalnym starcie Dominika Pudzianowskiego mówi się już od jakiegoś czasu. Teraz już z pewnością możemy ogłosić jego start w main evencie gali WOTORE 7, która dwudziestego trzeciego czerwca odbędzie się w Katowicach.

Arkadiusz Wrzosek chce walki ze Szpilą! Widzieliście?

Do starcia Wrzosek vs. Szpilka miało dojść już w styczniu bieżącego roku. Niestety kontuzja byłego pięściarza wyeliminowała go z tego pojedynku. Czy w najbliższym czasie dojdzie do hitowego starcia?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis