MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman odpowiada: Politycy oburzeni? Nikt nie zakaże mi legalnej działalności gospodarczej!

Marcin Najman odpowiada: Politycy oburzeni? Nikt nie zakaże mi legalnej działalności gospodarczej!

Kolejna burza! Tak można nazwać aktualną sytuację na twitterze po kolejnym ogłoszeniu Marcina Najmana. ”El Testosteron” wczoraj na swoim kanale YouTube ogłosił, że gala MMA VIP 4 odbędzie się piątego marca w Wieluniu.

Najman

Wielu polityków zabrało głos i nie zgadza się z takim posunięciem. Dzisiaj w sprawie gali MMA VIP w Wieluniu zabrał głos burmistrz Paweł Okrasa (rozmowa z serwisem radiozw.com.pl.)

Sprawdziliśmy wypis KRS właścicieli i w żadnym z organów tej spółki nie figuruje osoba Andrzej Zielińskiego, jako udziałowca czy członka zarządu. Tego pana tam nie ma. Gmina Wieluń nie jest organizatorem tego wydarzenia, wynajmuje halę na warunkach komercyjnych (…). Jeżeli ktoś nawet za najcięższe przewinienia wyszedł z więzienia, został przez organy tego państwa wypuszczony na wolność. Zgodnie z tym, czego ja byłem uczony, to osoba, która odbywa karę, wychodzi na wolność dostaje drugą szansę od systemu, od państwa, żeby być uczciwym obywatelem. Nawet jeśli popełnił wielkie przestępstwa, to nasza cywilizacja chrześcijańska nakazuje przebaczenie.

Marcin Najman odpowiada!

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Marcina Najmana. ”El Testosteron” gwarantuje, że nikt nie zabroni mu legalnej działalności gospodarczej.

Czytam na Wirtualnej Polsce, że jest jakieś wielkie oburzenie polityków – że burmistrz Wielunia zgodził się, aby gala MMA VIP 4 odbyła się w Wieluniu. Polityków, którzy żyją z podatków przedsiębiorców chociażby takich jak ja. Jest to o tyle niezrozumiałe, że nikt w tym kraju nie zakaże mi legalnej działalności gospodarczej. Powtarzam Andrzej Zieliński jest pracownikiem MMA VIP zatrudnionym na umowę o pracę.

Zobacz także:

UFC zainteresowane Marianem Ziółkowskim! Jest zaproszenie do rozmowy! Zaskoczeni?

Ostatnie zwycięstwo Mariana Ziółkowskiego z Borysem Mańkowskim pokazało jak klasowym zawodnikiem jest 31-latek. Okazuje się, że talent zawodnika WCA nie przeszedł koło nosa matchmakerom UFC, którzy są zainteresowani zakontraktowaniem Polaka.

Nie zawsze jest pięknie! Piotr Szeliga pokazuje ciężkie momenty z treningów! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Szeliga w mediach społecznościowych udostępnił następne nagranie z treningu. Zawodnik FAME MMA trenuje pod okiem utytułowanego Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna, którego dobrze znanym ze startów w organizacji GROMDA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis