MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman odpowiada na słowa Salety: Miałeś przyjechać po pas i się rozliczyć!

Marcin Najman odpowiada na słowa Salety: Miałeś przyjechać po pas i się rozliczyć!

Foto: FAME MMA

Marcin Najman udzielił dziś redakcji MMA.pl pierwszego wywiadu po walce z Don Kasjo. Jeden z dociekliwych internautów zainteresował się ekspozycją w pokoju El Testosterona, która widoczna była w tle.

Na wystawce leżał bowiem między innymi pas organizacji IBO. Marcinowi Najmanowi nie udało się jednak zdobyć nigdy takiego trofeum. Najbardziej medialne odznaczenie, jakie wywalczył to słynny już pas WKU, który otrzymał po walce z Jahmaiem Satischem. Skąd więc znalazł się u Marcina Najmana pas jednej z największych organizacji na świecie?

Może coś przegapiłem?

Okazało się, że trofeum należy do Przemysława Salety. Były przyjaciel Marcina Najmana odniósł się do komentarzy internautów i wyjaśnił w jaki sposób pas znalazł się w domu Marcina Najmana.

Internauci są czujni… a ja zastanawiam się czy dla tego człowieka jest jakaś granicą żenady?!!! Podczas wywiadu z domu, w tle, widać pas IBO International, który zdobyłem w 1999 roku w walce z Asmirem Vojnoviciem. Pas, podobnie jak mnóstwo innych rzeczy, zostawiłem u niego na przechowanie (kolegowaliśmy się wtedy) przed wyjazdem do USA w 2005 r. A po powrocie nie miałem już z nim kontaktu… Chyba, że w międzyczasie Marcin zdobył pas IBO, a ja to przegapiłem…😂😂😂

Internauci są czujni… a ja zastanawiam się czy dla tego człowieka jest jakaś granicą żenady?!!! Podczas wywiadu z…

Posted by Przemek Saleta on Tuesday, November 24, 2020

Na odpowiedź Marcina Najmana nie trzeba było długo czekać. Były już zawodnik Fame MMA nie pominął także okazji do wbicia szpilki w Przemysława Saletę. El Testosteron wypomniał byłemu mistrzowi świata w K1 składki klubowe, których zdaniem Najmana nie zapłacił od piętnastu lat.

Przemku ten pas czeka na Ciebie już 15 lat. Zostawiłeś go przed wyjazdem do Stanów w naszym wspólnym klubie w Częstochowie. Miałeś przyjechać po pas i się rozliczyć za 6 miesiące za czynsz klubu, który płaciłem za Ciebie. Do dziś nie przyjechałeś ani po pas, ani się rozliczyć.

Pionku, co ty możesz… już kiedyś list organizowałeś, że Najman nie sportowiec, a kilka miesięcy później mnie do walki na KSW wyzwałeś. Idź popieraj Komorowskiego. P.S. Ty nie miałeś wyjechać na stałe z Polski ?

Zobacz także:

Borowski o Trybsonie przed FEN 31: To celebryta, który w ogóle nie powinien walczyć

Łukasz Borowski wypowiedział się o Trybsonie przed nadchodzącą galą FEN 31. Tam w co-main evnecie imprezy zmierzy się właśnie z Pawłem Trybałą, o którym – mówiąc oględnie – ma bardzo złe zdanie.

FAME MMA ukarze Marcina Najmana! Pieniądze z kary pójdą na… wsparcie amatorskiego MMA!

Organizacja FAME MMA ukarze Marcina Najmana! “El Testosteron” dał najgorszą walkę w swojej sportowej karierze, gdzie na gali FAME MMA 8 obalił, a potem kopnął swojego rywala w walce… bokserskiej. Za swoje zachowanie Najman został zdyskwalifikowany.