Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman odpowiada na propozycję Adamka: Saleta już smary dostał, teraz kolej na niego!

Marcin Najman odpowiada na propozycję Adamka: Saleta już smary dostał, teraz kolej na niego!

Bez zaskoczenia – nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Marcina Najmana. ”El Testosteron” zgadza się na warunki, które zaproponował Tomasz Adamek. Tym samym w niedalekiej przyszłości dojdzie do starcia Najman-Adamek na jednej z freakowych wydarzeniach?

Najman

Adamek w rozmowie z kanałem ”To jest boks” wyjawił, że jest otwarty na takie zestawienie, lecz postawił warunek. Zawodnicy nie otrzymają za te starcie żadnej kwoty, a gaża zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Dodatkowo Adamek wspomniał co w sytuacji z sponsorami/reklamą na koszulkach/spodenkach.

Dlaczego nie? Podejrzewam, będzie gaża duża dla mnie. Miałem propozycje wcześniej z MMA. Ja jestem otwarty, tylko wszystkie pieniądze dajemy na cele charytatywne. Przecież tutaj nie ma się co oszukiwać. On z tego żyje. Lepiej te pieniądze dać na potrzeby młodych. Jest potrzeba wielka, jest tyle dzieci chorych. Ja nie zbiednieje.

Najman szybko reaguje!

Marcin Najman szybko postanowił zareagować na słowa Tomasza Adamka. ”El Testosteron” zapewnia, że chciałby się odpłacić Adamkowi za… to jak potraktował jego idola!

Cieszę się z walki z Adamkiem. Nie zapomnę jak potraktował mojego idola A.Gołote, niesprawnego wyzwał i prowokował do walki. Będzie okazja w klatce Ci za to odpłacić.Po walce Andrew z Saletą i Adamkiem,zrobiłem mu piękne pożegnanie. Saleta już smary dostał. Teraz kolej na Adamka.

Przyjmuję warunki Adamka

Zobacz także:

Pierwsze słowa Roberto Soldica po brutalnym nokaucie na gali ONE Fight Night 10! Widzieliście?

W nocy odbyła się gala ONE Fight Night 10, na której kibice mogli zobaczyć byłego podwójnego mistrza Federacji KSW – “Chorwackiego Robocopa”. Roberto Soldic niespodziewanie na tej gali przegrał, a teraz po raz pierwszy zabrał głos po tej przegranej.

Paweł Fajdek zawalczy w MMA? Jasna deklaracja młociarza: Była już taka propozycja

To byłby hit! Najlepszy polski młociarz – Paweł Fajdek najprawdopodobniej zawalczy w MMA. Jasna deklaracja polskiego olimpijczyka padła w ostatnim programie Hejt Park na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis