Marcin Najman odpowiada Marcinowi Wrzoskowi: Kim ty ku**a jesteś? Bijesz się z jakimiś dziećmi!

Foto: Wielu kibiców potrzebuje Najmana, Youtube.com
Foto: Wielu kibiców potrzebuje Najmana, Youtube.com

Spore zamieszanie wywołał w środowisku wywiad naszego portalu, który z Marcinem Wrzoskiem (14-5) przeprowadził Mateusz Kaniowski (rozmowa dostępna TUTAJ). Wszystko przez słowa “Polskiego Zombie”, których adresatem jest Marcin Najman (1-3).

Wrzosek wyśmiał umiejętności sportowe Marcina Najmana, którego czeka teraz walka z Pawłem “Trybsonem” Trybałą (3-3) na czerwcowej gali FFF 1 w Zielonej Górze. Zdaniem “Zombiego”, Najman ma ręce i nogi, ale są one dołączone do “pizdy”, co skutkuje takimi, a nie innymi wynikami sportowymi.

Marcin Najman nie zdzierżył tego komentarza.

Zawodnik FFF zamieścił w mediach społecznościowych wideo, w którym odpowiedział Wrzoskowi (pisownia za mmapunch.pl):

Wrzosek, kim Ty kur*a jesteś, skoro walczysz w wadze 66, a normalnie ważysz 80? Przecież Ty jesteś zwykłą piz*ą niedorobioną, która z tchórzostwa, przed ciosami ludzi którzy ważą 80, spierd*la do 66 i niejednokrotnie bije się z jakimiś dziećmi. No przecież ja ostatnio 66 ważyłem jak do komunii szedłem. I Ty śmiesz kur*a używać takiego słownictwa w stosunku do kogoś, kto walczy w kategorii ciężkiej, kto zdobył mistrzostwo Europy w kategorii ciężkiej? Jesteś zwykłym pedałem, bo tylko pedał spierdala przed facetami do wagi 66, by bić się kur*a z dziećmi. I tyle w temacie.”

Z góry przepraszam tych wszystkich porządnych ludzi na moim profilu, którzy poczują się urażeni słownictwem jakiego…

Opublikowany przez Marcin Najman Niedziela, 26 maja 2019