MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman odpowiada! Jest gotowy bić się z Murańskimi na jednej gali!

Marcin Najman odpowiada! Jest gotowy bić się z Murańskimi na jednej gali!

Marcin Najman wyzwań się nie boi! Były pięściarz szybko odniósł się do wypowiedzi Mateusza Murańskiego. Częstochowianin na twitterze zdradził, że najpierw czeka na starcie z Jackiem Murańskim. Najman zaznaczył, że jest gotowy na walkę z Jackiem i Mateuszem na jednej gali – po pierwszym starciu potrzebuje tylko pół godziny przerwy.

Najman

Jak już jesteśmy przy dwóch walkach na jednej gali. To taki sukces odnotował Mateusz Murański na Elite Fighters 1. ”Murana” w pierwszym pojedynku czekała ciężka przeprawa z debiutującym ”Warszawskim Dresikiem”. Po całym dystansie Mateusz wygrał na punkty. W drugim pojedynku zaś pokazał się z jeszcze lepszej strony. Murański już w pierwszej odsłonie znokautował Marcina ”Mielonidasa” Makowskiego, który w przeszłości pewnie pokonywał popularnego ”Kizo”.

Najman odpowiada!

Mateusz Murański w mediach społecznościowych postanowił ponownie w mocnych słowach wypowiedzieć się o Marcinie Najmanie.

Marcinku @marcin.najman Ty sklonowana owco , ćwierć mózgu ,Ty mitomanie w błyszczącym dresie… Troszkę szykany z kundelka w Twojej żałosnej osobie nigdy za wiele , także szykuj się El toście na dwa wpierdolamedo w tym roku , ty żałosna kreaturo człowieka…

”El Testosteron” szybko odpowiedział! Marcin Najman proponuje walkę z Jackiem, a potem Mateuszem Murańskim na tej samej gali.

Panowie którzy to negocjujecie. Nie zgodzę się by ojciec tego zaprzańca uniknął walki ze mną, zasłaniając się synkiem. Najpierw Stary! A następnie mogę nauczyć dobrych manier młodego. To może odbyć się na jednej gali. Potrzebuje pół godziny przerwy między walkami.

Zobacz także:

Ferrari o High League: Zabawne jest to, że na dwóch galach byłem tam największą gwiazdą! Zaskoczeni?

Amadeusz Roślik na insta stories zdradził, że nie pojawi się na sobotniej gali High League 3 w Ergo Arenie. ”Ferrari” zapewnia, że włodarze obu federacji poprosili go, aby nie przyjeżdżał i nie robił dymów. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach Roślik ma mocny konflikt z Pawłem Bombą czyli ex Kamili ”Zusje” Smoguleckiej.

Alan Kwieciński z przesłaniem na konferencji High League 3: Słowo frajer żeby nie było używane! Co wy na to?

Alan Kwieciński już w najbliższą sobotę stoczy ważny pojedynek na High League 3 w Ergo Arenie. W formule K-1 w małych rękawicach zmierzy się z Dawidem Załęckim. ”Alanik” podkreśla, że nie ma presji, bowiem nic nie musi nikomu udowadniać. Warto podkreślić, że jest to jego czwarty pojedynek w tym roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis