MMA PLArtur SzpilkaMarcin Najman o walce ze Szpilką: Jeżeli bym Artura obalił, to już by spode mnie nie wyszedł!

Marcin Najman o walce ze Szpilką: Jeżeli bym Artura obalił, to już by spode mnie nie wyszedł!

Marcin Najman na kanale ”Koloseum” wypowiedział się o potencjalnym starciu z Arturem Szpilką. ”El Testosteron” jest pewny swego – choć podkreśla, że szuka usilnie pojedynku z popularnym ”Szpilą”.

Najman

To już nie pierwszy raz, gdy były pięściarz wypowiedział się o takim zestawieniu. Oto wcześniejsze wypowiedzi Najmana:

Rozumiem, że jakbym widział swój pojedynek z Arturem? W tej chwili z takim Arturem, który ma zadebiutować w MMA, wygrałbym bez… W MMA wygrałbym bez większych problemów wydaje mi się. To jednak trochę czasu, gdy ja w tym MMA jestem. Mam 11 walk, a od kiedy zacząłem trenować z Damianem Herczykiem. Półtora roku solidnie prze trenowaliśmy, to od tego momentu mam z ostatnich 6 walk MMA – 4 wygrane. Tu nie chodzi o statystyki, a nawet w tych przegranych walkach również zaprezentowałem dużo takich elementów, których się u Damiana nauczyłem. Na przykład Piechowiak nie mógł mnie obalić.

Tak częstochowianin skomentował debiut Szpilki w KSW.

To że walka Szpilka vs Radczenko pójdzie do parteru było dla mnie oczywiste. Mówiłem o tym w wywiadzie dla Ringpolska. Gratuluje Arturowi wygranej i zgłaszam gotowość do wali z nim w formule mma. W tej formule czuje sie faworytem.

Najman: Myślę, że umiejętności typowo MMA mam większe od Artura!

Marcin Najman na kanale ”Koloseum” został zapytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką.

Damian Herczyk w 1,5 roku-2 lata nauczył mnie bardzo dużo MMA. Ja mam dużą bazę, jeśli chodzi o MMA. I jeśli chodzi o MMA, umiem więcej od Artura Szpilki. On tak długo nie trenuje MMA, jak ja. Tych walk mam chyba już jedenaście. Uważam, że tak samo, jak było niespodzianką to, że Przemysława Saletę zgarnąłem już w 5 sekundzie ciosem i miałem go w pełnym dosiadzie. Tak uważam, że również z Arturem bym wygrał. To nie jest też tak, że ja tej walki usilnie chcę. To już nie ode mnie zależy, czy ta walka się odbędzie, czy nie. Natomiast ja powiedziałem o swojej gotowości i o tym, co myślę na temat takiego zestawienia. Ja rozmawiałem z Maćkiem Kawulskim i mówiłem mu, że jeżeli będą rozpatrywać rywala, to ja jestem w gotowości. Jeżeli bym Artura obalił, to już by spode mnie nie wyszedł. Ground and pound i tyle w temacie. Nie pokazał, jak się bronić z pleców, a ja pokazałem. Myślę, że umiejętności typowo MMA mam większe od Artura.

Zobacz także:

Tańcula zabiera głos po ogłoszeniu: Chce mieć już święty spokój z tymi ludźmi! Widzieliście?

Arkadiusz Tańcula na insta stories zabrał głos po ogłoszeniu szalonego pomysłu, który zobaczymy na najbliższej gali FAME MMA 15. ”Aroy” najpierw zmierzy się z Mateuszem Murańskim, a następnie niezależnie od wyniku w rzymskiej klatce stoczy rewanż z Jackiem Murańskim. Tańcula wyjaśnił, dlaczego przyjął taką propozycję.

Aż gotowało się od emocji! “Sprawa dla reportera” z Jackiem Murańskim już w sieci! Gdzie oglądać?

“Sprawa dla reportera” to program, który od lat gości na antenie TVP. Tym razem wystąpił w nim dobrze znany w świecie freak fightów Jacek Murański, który opowiedział swoją historię o torturowaniu jego osoby przez policję. Odcinek dostępny jest już w sieci. Gdzie oglądać?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis