MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman o walce z Jackiem Murańskim: Ja nie mam z tym kłopotu! [WIDEO]

Marcin Najman o walce z Jackiem Murańskim: Ja nie mam z tym kłopotu! [WIDEO]

Takich komentarzy pojawia się naprawdę dużo. Tym samym postanowiliśmy zapytać Marcina Najmana co sądzi o potencjalnej walce z Jackiem Murańskich. ”El Testosteron” w mocnych słowach wypowiedział się o ojcu i synu.

Przypomnijmy, że Mateusz już piętnastego maja ma stoczyć swój debiut w organizacji FAME MMA. Na jubileuszowej 10-edycji będzie miał do rozwiązania swój konflikt z Arkadiuszem Tańculą. Zainteresowanie przy tym zestawieniu jest naprawdę duże – co mogliśmy zobaczyć podczas ich cage’a.

Marcin Najman ostro o Murańskich!

Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem został zapytany o potencjalny pojedynek z Jackiem Murańskim. Częstochowianin gwarantuje, że do walki z Murańskimi nie trzeba się nawet przygotowywać.

Ja nie mam z tym kłopotu. Takich arcy d**ili w przestrzeni publicznej jeszcze nie widziałem. Nie no widziałem Don Patusa to jest też arcy debil, ale naprawdę wyrosła mu potężna konkurencja w postaci tych dwóch Murańskich. Chyba aktorów. To ja już mówiłem u siebie na kanale – już teraz wiem skąd wziął się ten film ”Głupi i głupszy”. Ja tego nie oglądałem, ale wydaje się, że oni grali główne role (…) Ja jestem na emeryturze natomiast walka z kimś takim jak dwóch Murańskich nie wymaga żadnego przygotowania. Umówmy się, nie róbmy sobie żartów. Ja widziałem te Kung Fu Panda, to była jakaś walka z cieniem, to były jakieś drgawki, nie wiem. Naprawdę walka z takimi osobnikami nie wymaga treningów.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

KSW: To byłby hit! Ziółkowski zawalczy w superfighcie?

Aktualny mistrz wagi lekkiej KSW – Marian Ziółkowski, zamieścił na swoim Instagramie post, w którym wobec kontuzji Borysa Mańkowskiego wskazuje swojego kolejnego przeciwnika. Rywalem Warszawianina miałby być – Daniel Torres.

MMA VIP: Klimatyczna zapowiedź konferencji gali Najmana. “Jeśli nie macie siana, to…” Widzieliście?

Druga gala organizacji MMA VIP zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak zawodnicy spotkają się w klatce, odbędzie się konferencja, którą główny organizator, Marcin Najman, bardzo aktywnie promuje w internecie.