MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman o przegranej Różala: Czasem nie warto używać takich wielkich słów…

Marcin Najman o przegranej Różala: Czasem nie warto używać takich wielkich słów…

Marcin Najman już dwudziestego pierwszego listopada zamierza zakończyć karierę zawodową. Podczas FAME MMA 8 zmierzy się z Kasjuszem Życińskim na zasadach bokserskich w małych rękawicach. Tym razem na swoim kanale odpowiedział na pytanie odnośnie ostatniego startu Marcina Różalskiego.

”Płocki Barbarzyńca” wystąpił w walce wieczoru Genesis 1. Dla Popularnego Różala była to pierwsza walka w formule gołych pięści. Marcin ponownie pokazał wielki charakter i do samego końca próbował zaskoczyć. Josh Barnett postawił bardzo twarde warunki. Ostatecznie Różal nie został dopuszczony do dalszej rywalizacji w przerwie pomiędzy drugą, a trzecią rundą.

Marcin Najman: Są walki, z których człowiek nie może być dumny!

Marcin Najman na swoim kanale ”W ringu z Najmanem” odpowiadał na kolejne pytania widzów. Tym razem poruszył temat ostatniej walki Marcina Różalskiego oraz jego słów przed walką.

Słuchajcie są walki, z których człowiek nie może być dumny. Ja mam również takie walki na swoim koncie choćby z tym litewskim kulturystą. I przede wszystkim, dlatego że tą walkę odpuściłem. Tego nie powinienem zrobić i wstyd mi jest za to. Natomiast jak pokazuje życie na każdego kozaka znajdzie się jakiś kozak. Czasami nie warto takich wielkich słów używać w kontekście sportu, bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma jakieś swoje słabości. Marcin Różalski wydaje mi się, że wykazała jakąś słabość między drugą, a trzecią rundą i tyle w temacie. Natomiast zaklinanie rzeczywistości w moim odczuciu jest niepotrzebne, bo koń jaki jest każdy widzi.       

”El Testosteron” bardzo ceni Amerykanina. Częstochowianin uważa, że Josh jest w stanie pokonać wszystkich ciężkich w organizacji KSW.

Nawet gdyby stracił trzecie oko czyli to takie gdzie się tutaj (wskazał na czoło) wyłapuje fale różnego rodzaju jak jasnowidz Krzysztof Jackowski. To myślę, że i tak by to nie uchroniło Marcina Różalskiego od porażki. Josh Barnett pokazał się z bardzo dobrej strony. I myślę, że na dziś wybiłby wszystkich ciężkich w KSW.     

Cała odcinek poniżej:

FAME MMA 8 – pełna karta walk

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Zobacz także:

Poznajcie Piotra Pająka! Będzie udany debiut w FAME MMA?

Piotr Pająk już dwudziestego pierwszego listopada zadebiutuje w FAME MMA. To ciekawa postać! Sami zobaczcie

”Irokez” nie zamierza przyjmować zaniżanych propozycji! Czekacie na kolejną walkę byłego mistrza KSW?

Udało nam się porozmawiać z Maciejem Jewtuszko. Wojownik ze Szczecina ma propozycje. Mowa o walce w pierwszej połowie roku