MMA PLFAME MMAMarcin Najman o planach odwołania FAME MMA 6: To niezgodne z konstytucją!

Marcin Najman o planach odwołania FAME MMA 6: To niezgodne z konstytucją!

Foto: FAME MMA

Gala FAME MMA 6 się odbędzie. To już oficjalnie potwierdzone. W najbliższą sobotę kibice sportów walki będą mogli śledzić poczynania zawodników, którzy swoje umiejętności zaprezentują w studio telewizyjnym.

Przedwczoraj natomiast, ze względu na wprowadzenie przez polski Rząd nowych regulacji dotyczących funkcjonowania społeczeństwa w okresie pandemii koronawirusa, impreza ta stanęła pod poważnym znakiem zapytania.

Swoją opinię na temat wprowadzonych obostrzeń w rozmowie z Super Expressem przedstawił  jeden z bohaterów nadchodzącego show – Marcin Najman (2-4). “El Testosteron” był pewny, że gala FAME MMA 6 się odbędzie:

“Co do tych obostrzeń – w moim przekonaniu one są po prostu niezgodne z konstytucją w świetle tego, że nie mamy wprowadzonego stanu wyjątkowego. Ja nie wiem, jak to będzie dalej funkcjonowało, ale uważam, że gdzieś została przekroczona granica, wprowadzając te obostrzenia. Żeby nie okazało się za chwilę, że dużo więcej osób będzie ginęło przez samobójstwa niż od koronawirusa…”

FAME MMA 6 – PPV

Rozpiska gali FAME MMA 6:

Początek – sobota, 28 marca godz. 20:00

Kamila „Zusje” Smogulecka vs. Marta „Linkimaster” Linkiewicz
Wojtek Gola vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
Piotr „Bestia” Piechowiak vs. Marcin Najman
Mateusz „L Pro” Łapot vs. Jakub „Kubańczyk” Flas
Maciek Rataj vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Bartosz „Qbik” Kubik vs. Cyprian „Cypis” Racicki
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs. Alan Kwieciński
Maciej „Szewcu” Szewczyk vs. Dawid „Ambro” Ambroziak