MMA PLCovid-19Marcin Najman o nowej fali zachorowań: Znowu będą gnębić ludzi!

Marcin Najman o nowej fali zachorowań: Znowu będą gnębić ludzi!

Marcin Najman postanowił ponownie wypowiedzieć się o koronawirusie, który nie odpuszcza w naszym kraju. W tym momencie mówi się już o drugiej fali Covid-19. W niektórych powiatach wracają mocne obostrzenia w związku z nagłym wzrostem liczby zachorowań.

Częstochowianin swoją najbliższą walkę stoczy piątego września. Podczas FAME MMA 7 dojdzie do jego pojedynku z Dariuszem Kazmierczukiem (1-8). Będzie to jeden z dwóch aktów pożegnalnych. W drugim ”El Testosteron” na zasadach boksu w małych rękawicach zmierzy się z Kasjuszem Życińskim.

W walce wieczoru głównym bohaterem będzie powracający Popek Monster (3-4), który zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Nie zabraknie pojedynku pań, w którym Marta Linkiewicz (2-1) podejmie debiutującą Marta “Martirenti” Rentel.

Marcin Najman o słowach Ministra Zdrowia: To szalenie ciekawa koncepcja!

Marcin Najman we wcześniejszej rozmowie z naszym portalem podkreślił, że wierzy w istnienie wirusa, ale nie w to co jest nam przekazywane w mediach. Trzeba przyznać, że już duża część społeczeństwa patrzy na to w podobny sposób. Były bokser tym razem wyszedł z paroma pytaniami do Ministra Zdrowia – Łukasza Szumowskiego.

Ponoć od jutra w niektórych powiatach mają wrócić obostrzenia w związku „falą zachorowań” na Koronaświrusa i znowu będą gnębić ludzi.
Pan minister zdrowia twierdzi, że na szczęście większość z nas przechodzi chorobę bezobjawowo.
To szalenie ciekawa koncepcja, która pozwala stawiać kolejne pytania np. 1. Ilu mamy chorych na nowotwory bezobjawowo? 2. Ilu mamy chorych na udar bądź wylew bezobjawowo? 3. Ile jest na rynku wódki bez alkoholu?

ROZPISKA FAME MMA 7:

Walka wieczoru:
Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Pozostałe:
Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Najlepsi zawodnicy w grze EA Sports UFC 4! Zaskoczeni?

Wybrano już najlepszych zawodników w grze EA Sports UFC 4. Już nie możemy doczekać się premiery

Wiele osób zastanawiało się nad tym! Dlaczego Marian Ziółkowski odrzucił?

Wiemy dlaczego Marian Ziółkowski nie chciał walczyć z Mateuszem Gamrotem. Do takiej walki mogło dojść już w lipcu podczas ostatniej edycji KSW