MMA PLFAME MMAMarcin Najman o Różalskim: To bardzo dobry zawodnik, ale ostatnimi czasy za dużo filozofuje

Marcin Najman o Różalskim: To bardzo dobry zawodnik, ale ostatnimi czasy za dużo filozofuje

Marcin Najman już piątego września stoczy swój trzeci pojedynek w organizacji FAME MMA. Częstochowianin zamierza pożegnać się z kibicami w dwóch aktach, a szczegóły poznamy podczas pierwszej konferencji prasowej. Bokser ostatnio również odpowiedział na pytanie widza ”Co sądzi o Marcinie Różalskim”!

Marcin Najman właśnie rozpoczął przygotowania do swojego pożegnania. Już trzeci raz odbędą się one pod okiem Damiana Herczyka w klubie DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała. Trener był bardzo niezadowolony z ostatniego wyniku, ale to nie oznaczało końca współpracy. 

Marcin Najman o Różalskim: To bardzo dobry zawodnik, ale..

Marcin Najman na swoim kanale YouTube odpowiedział na komentarze fanów/widzów. Bokser wypowiedział się o Marcinie Różalskim, którego dobrze znanym jako uznanego kick-boxera i ex-mistrza organizacji KSW.

Marcin Różalski jest to bardzo dobry, doświadczony zawodnik. W moim odczuciu ostatnimi czasy trochę za dużo filozofuje. Z drugiej strony ja też dużo gadam, więc może to nie jest wada. Na pewno zawodnikiem jest bardzo dobrym.  

To nie koniec, bo Marcin Najman odpowiedział również na pytanie, czy kiedyś stosował środki dopingujące. Częstochowianin zdradził, że był taki środek, który w dzisiejszych czasach jest zabroniony. Dodatkowo Najman deklaruje, że dla niego najlepszym dopingiem jest ten legalny od kibiców!

Ja jestem świadomym zawodnikiem. Te substancje, które są zakazane na przestrzeni lat się bardzo zmieniają. Kiedyś pseudoefedryna nie była środkiem dopingującym, dzisiaj już jest. Zawsze byłem na bieżąco z listą zakazanych substancji. Jedyny doping jaki stosowałem to doping kibiców, którzy kibicowali mi między innymi w Chicago, Zielonej Górze, Ergo Arenie, w Częstochowie zawsze. Jeśli chodzi o doping to tylko legalny od kibiców

Marcin po błyskawicznej przegranej z Pawłem Trybałą niespodziewanie związał się z organizacją FAME MMA. Debiut nastąpił w październiku poprzedniego roku, gdy szybko i sprawnie rozprawił się z Bonusem BGC. Najman swoją ostatnią walkę stoczył podczas 6 edycji, ale tym razem nie był to udany występ. Krótko, bo w pierwszej rundzie znalazł na niego sposób debiutujący wtedy Piotr Piechowiak.

Zobacz także:

Liczba robi wrażenie! Jak bardzo czekacie na sobotni event?

Podczas gali KSW 53 doczekamy się 500 walki w największej organizacji w naszym kraju

Dla Macieja Kawulskiego to duża strata! Dla was również?

Tego mogliśmy się spodziewać! Mateusz Borek nie pojawi się podczas sobotniego KSW 53 w dobrze znanej roli