MMA PLFAME MMAMarcin Najman o Covid-19: Jak nie widziałem nikogo chorego, to tak dalej nie zauważyłem!

Marcin Najman o Covid-19: Jak nie widziałem nikogo chorego, to tak dalej nie zauważyłem!

Marcin Najman za pomocą mediów społecznościowych postanowił wypowiedzieć się o koronawirusie, który dalej jest dużym problemem na świecie. Częstochowianin widzi w tym teorie spiskowe, bo jak zapewnia nie zna i nie widział osoby chorej.

Trzeba przyznać, że z każdym dniem przybywają jeszcze większe teorie spiskowe! Dużo osób uważa, że media żerują na ludzkim strachu. Teorii nie brakuje jak i chociażby filmików ludzi, którzy znajdują się w miejscu, gdzie powinni być licznie chorzy, a jednak nikogo tam nie ma. Przykładów jest naprawdę dużo i stąd też pojawia się coraz większy odsetek ludzi, którzy uważają, że jest to jedno wielkie kłamstwo.

Marcin Najman: Co z Covidem? Zrujnowali ludziom interesy!

Marcin Najman ma swoje zdanie na temat koronawirusa. Ze słów możemy wnioskować, że częstochowianin nie wierzy w tak duży odsetek chorych ludzi i widzi tu teorie spiskowe. Były bokser pyta, gdzie jest problem z koronawirusem, który jeszcze przed Wyborami Prezydenckimi był głównym tematem w telewizji.

View this post on Instagram

Co w sprawie Koronaświrusa? Ktoś, coś ?

A post shared by Marcin Najman (@marcin.najman) on

Marcin po błyskawicznej przegranej z Pawłem Trybałą niespodziewanie związał się z organizacją FAME MMA. Debiut nastąpił w październiku poprzedniego roku, gdy szybko i sprawnie rozprawił się z Bonusem BGC. Najman swoją ostatnią walkę stoczył podczas 6 edycji, ale tym razem nie był to udany występ. Krótko, bo w pierwszej rundzie znalazł na niego sposób debiutujący wtedy Piotr Piechowiak.  

Zobacz także:

Prezes FEN gratuluje Andrzejowi Dudzie! A na kogo wy głosowaliście?

Paweł Jóźwiak jest zadowolony z wyboru Prezydenta. Prezes FEN postanowił pogratulować Andrzejowi Dudzie

Riddick Bowe zapowiada powrót! Dobra decyzja?

52 letni był Mistrz Świata wagi ciężkiej zapowiada powrót na ring. Riddicka Bowe znamy wszystkich z wielkich pojedynków z Andrzejem Gołotą