MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman nie przestaje zaskakiwać! Kolejna muzyczna zapowiedź przed galą MMA VIP!

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! Kolejna muzyczna zapowiedź przed galą MMA VIP!

To już w zasadzie tradycja. Marcin Najman przed każdą galą MMA VIP zamieszcza muzyczną zapowiedź freakowej gali. ”El Testosteron”  odniósł się w nim do ostatnich gorących tematów. Nie brakowało wspomnienia o Krzysztofie Stanowskim oraz Andrzeju ”Słowiku” Zielińskim.

Najman

Gala MMA VIP 4 odbędzie się piątego marca w Warszawie. W walce wieczoru swój następny pojedynek stoczy Marcin Najman. Częstochowianin zmierzy się z debiutującym Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim.

Wcześniej w klatce zobaczymy starcie Andrzej ”Żuroma” Żuromskiego z Tomaszem Chicem.

Najman z muzyczną zapowiedzią!

Kolejna muzyczna zapowiedź w wykonaniu Marcina Najmana. ”El Testosteron” nie przestaje zaskakiwać. Co jeszcze w tym roku czeka nas w wykonaniu Najmana? Póki co zobaczmy zapowiedź MMA VIP 4.

”El Testosteron” ostatnie starcie odnotował przed własną publicznością zmierzył się wtedy z Ryszardem Dąbrowskim. Pojedynek nie należał do długich. ”Szczena” od początku ruszył z ciosem, ale Najman nie zamierzał ryzykować. Zdobył obalenie, a kolejne ciosy w parterze odcięły światło przeciwnikowi.

Zobacz także:

Jak sytuacja wygląda u ukraińskiej mistrzyni FEN? Są pierwsze wiadomości!

Od rana na Ukrainie trwa wojna. Sprawdził się najgorszy scenariusz – Rosja zaatakowała naszych sąsiadów. Mistrzyni Fight Exclusive Night – Ekaterina Shakalova (7-1) w rozmowie z serwisem fightsport.pl wyjawiła jak u niej aktualnie wygląda cała sytuacja.

FAME MMA bije kolejne rekordy. Podano liczbę sprzedanych PPV za ostatnią galę! Widzieliście?

Ostatnia Gala FAME MMA odbyła się 20 listopada 2021 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie i okazała się być rekordową pod względem liczby sprzedanych PPV. Fani zakupili aż 524 000 licencji! Nawet przy bardzo ostrożnych założeniach, można przyjąć, że Galę obejrzało ponad 3 miliony kibiców.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis