MMA PLFAME MMAMarcin Najman: Nie porównujcie mnie do Jurkowskiego, ja nigdy nie unikałem walk!

Marcin Najman: Nie porównujcie mnie do Jurkowskiego, ja nigdy nie unikałem walk!

Jak widać Marcin Najman nie odpuszcza! Mowa tu o jego konflikcie z Łukaszem Jurkowskim, który trwa już dobre kilka lat. Częstochowianin tym razem wyszedł z apelem do kibiców MMA! ”Juras” zaś już od dłuższego czasu postanowił nie komentować słów byłego boksera.

Marcin Najman rozpoczął przygotowania do swojego pożegnania. Już trzeci raz odbędą się one pod okiem Damiana Herczyka w klubie DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała. Trener był bardzo niezadowolony z ostatniego wyniku, ale to nie oznaczało końca współpracy. Podczas pierwszej konferencji prasowej mamy poznać szczegóły dwóch aktów. Odbędzie się ona już 26 lipca.

Marcin po błyskawicznej przegranej z Pawłem Trybałą niespodziewanie związał się z organizacją FAME MMA. Debiut nastąpił w październiku poprzedniego roku, gdy szybko i sprawnie rozprawił się z Bonusem BGC. Najman swoją ostatnią walkę stoczył podczas 6 edycji, ale tym razem nie był to udany występ. Krótko, bo w pierwszej rundzie znalazł na niego sposób debiutujący wtedy Piotr Piechowiak.

Marcin Najman atakuje Jurasa: Nie porównujcie mnie do niego!

”El Testosteron” szybko postanowił zareagować w mediach społecznościowych, gdy wczoraj dowiedzieliśmy się, że w sierpniu nie dojdzie do zestawienia Jurkowski-Kołecki. Ponadto Najman apeluje do fanów MMA, aby nie porównywano go do wspomnianego komentatora i doświadczonego wojownika sportów walki.

View this post on Instagram

Do kibiców mma

A post shared by Marcin Najman (@marcin.najman) on

Szymon Kołecki (8-1) wraz ze swoim trenerem Mirosławem Oknińskim jest zdenerwowany całą sytuacją! Podczas KSW 54 w kategorii ciężkiej miało dojść do zestawienia z ”Jurasem”. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem. Dodać również trzeba, że na te słowa Łukasz Jurkowski szybko zareagował deklarując, że do walki na pewno dojdzie, ale w drugiej połowie roku!

Zobacz także:

To był ciężki okres UFC! Wirus jeszcze bardziej pokrzyżuje plany?

Dana White deklaruje, że mimo straconych pieniędzy jeszcze bardziej urośli na świecie

Szymon Kołecki jest rozczarowany! Team Juras czy Team Kołecki?

Sztangista jest rozczarowany, że nie dojdzie do jego sierpniowego boju. ”Juras” jest kontuzjowany i zgłasza gotowość na drugą połowę roku