MMA PLFAME MMAMarcin Najman ma pretensje do organizacji GROMDA, Mateusz Borek odpowiada!

Marcin Najman ma pretensje do organizacji GROMDA, Mateusz Borek odpowiada!

Mamy kolejny konflikt lub nieporozumienie w środowisku mieszanych sztuk walki. Chodzi o materiał przedstawiający galę walk na gołe pięści GROMDA, której zapowiedź wczoraj publikowaliśmy na łamach MMA.PL. Do materiału tego odniósł się zawodnik FAME MMA Marcin Najman (2-4), a oświadczenie wydane przez “El Testosterona” skomentował dziennikarz Kanału Sportowego Mateusz Borek.

O co dokładnie chodzi? Sprawa wzięła się stąd, że w materiale GROMDA udział wziął Don Kasjo, inny zawodnik FAME MMA, który ma na pieńku z Najmanem i chce doprowadzić do ich walki. “El Testosteron” ze względu na lojalność do FAME MMA nie zgodzi się jednak na walkę dla GROMDY, więc wydał oświadczenie w sprawie domniemanego ogłoszenia jego walki z Don Kasjo na gołe pięści:

“Moi drodzy, krótkie oświadczenie. Wczoraj wracając z konferencji prasowej, zadzwonił do mnie redaktor z Fighsport.pl , który prowadził transmisje live .
Zadał mi pytanie o nową organizacje walk bokserskich na gołe pięści Gromada, a konkretnie o to, że ponoć jest gdzieś anonsowana moja walka z Don Kasjo w tejże organizacji .
Do wczoraj nie wiedziałem kto wogóle za tą organizacją stoi.
Był u mnie jakiś czas temu na rozmowach jeden z właścicieli Wotore i w pierwszej chwili myślałem, ze to chodzi o nich . Wotore proponowało mi współpracę, ale w tamtym momencie byłem już związany z Fame Mma, wiec skończyło się na kurtuazyjnym lunchyku i oczywiście życzyłem im powodzenia, gdyż z założenia chciałbym aby wszystkim się dobrze wiodło.
Dziś już poniekąd zrozumiałem wczorajsze pytanie Tomka z Fighsportu. Otóż ujawnili sie w programie ludzie , którzy za tym projektem stoją i zrobili to w dość osobliwy sposób, podczas dyskusji z potencjalnymi przyszłymi zawodnikami tejże organizacji, a jednym z nich był Don Kasjo, który po raz kolejny mówił o chęci walki ze mną tym razem na gołe pieści .
Podsumowując plotki .
Jeżeli miałoby dojść do walki mojej z Don Kasjo to tylko i wyłącznie w Fame Mma.
Na dziś to organizacja w której czuje się doskonale i nie planuje żadnych innych transferów . Powiem więcej , w organizacji Gromada nie wystąpię nigdy, gdyż nie odpowiada mi skład personalny .
Jedyną inną organizacją w której mógłbym jeszcze kiedyś wystąpić , to organizacja FFF i to tylko ze względu na osobę Maćka Kawulskiego. Z którym na przestrzeni lat miałem sinusoidę relacji, ale myśle, ze nawet jak nie było nam po drodze, to w głębi duszy się zawsze lubiliśmy . Poza tym organizacja FFF potraktowała mnie bardzo godziwe i nie mam najmniejszych uwag co do współpracy z nimi.
Znalazłem się poza FFF gdyż właściciele Fame Mma okazali sie szybsi i bardziej zdeterminowani. Obiecałem jednak Maćkowi, ze jeżeli kiedyś będę z jakiś powodów poza Fame Mma to będą jedynymi do których mogę wrócić . Choć oczywiście na dzisiaj nic nie wskazuje , abym miał opuścić Fame Mma.
Nigdy nie sądziłem, że wiążąc się z Fame Mma spotka mnie jeszcze w sporcie tak wiele miłych chwil.
Kompletnie nie doceniłem nowego, młodego pokolenia kibiców . Tym bardziej się cieszę, ze zdecydowałem się na ten krok .
Mam nadzieje walczyć dla nich już do końca swojej kariery, tym bardziej, że zaoferowali mi kolejną walkę bez względu na wynik sobotniej potyczki . Bardzo doceniam takie podejście. To również doceniałem w FFF.
Ale w sobotę planuje jednak wygrać w bardzo przekonywującym stylu i cieszyć się ze zwycięstwa z moimi młodymi Fanami, którymi jestem poprostu zachwycony “

Moi drodzy, krótkie oświadczenie. Wczoraj wracając z konferencji prasowej, zadzwonił do mnie redaktor z Fighsport.pl ,…

Opublikowany przez Marcin Najman Poniedziałek, 23 marca 2020

W odpowiedzi zamieszanie skomentował dziennikarz Kanału Sportowego – Mateusz Borek, który wyjaśnił obecność Dona Kasjo w materiale organizacji GROMDA i odniósł się do ośwadczenia opublikowanego przez Marcina Najmana:

“Drogi Marcinie. 1) Nikt nie anonsował Twojej walki , padło jedynie pytanie do DK, czy chciałby z Tobą powalczyć w boksie lub na gole pieści. Nie było mowy w jakiej org. 2) organizacja nazywa się Gromda a nie Gromada 3) DK nie walczy w Gromdzie. Wpadł jedynie pogadać. Pzdr”