MMA PLGROMDAMarcin Najman krytykuje GROMDE: Brak komentarza Stanowskiego na temat trailera!

Marcin Najman krytykuje GROMDE: Brak komentarza Stanowskiego na temat trailera!

Marcin Najman nie odpuszcza! ”El Testosteron” zabrał głos na twitterze. Najman postanowił skrytykować organizację GROMDA. Ponadto podkreślił, że w całej sytuacji dziennikarz Krzysztof Stanowski nie zabrał głosu po kontrowersyjnej zapowiedzi gali na gołe pięści.

Najman

Częstochowianin wystąpił w walce wieczoru MMA VIP 4. Najman miał duże problemy w starciu z ”Miśkiem z Nadarzyna”. Już na początku pierwszej odsłony Marcin padł na deski. Mirosław Dąbrowski nie wykorzystał świetnej okazji. W drugiej rundzie Najman zaskoczył rywala mocnym uderzeniem i sędzia postanowił przerwać pojedynek.

Skończenie z tego pojedynku zobaczycie poniżej:

Najman: Dziś sami widzicie jakie to dno, bez żadnych moralnych zasad!

Marcin Najman zabrał głos na twitterze. ”El Testosteron” wypowiedział się o ostatnim trailerze GROMDY.

Na poważnie. Brak komentarza Stanowskiego na temat trailera i uczestników Gromdy to już wystarczająco wymowny komentarz. Dziś sami widzicie jakie to dno, bez żadnych moralnych zasad. Kolegów nie krytykujemy tylko ich bezpośrednią konkurencje. I to odwoływanie się do moralności 

Ta organizacja od trailerów gdzie „ Kurwa zawsze będzie kurwą” od zawsze twierdzi, ze w ich walkach prawie nie ma zasad. Jak się okazuje na youtube z komentarzami podobnie, żadnych zasad 

Moim zdaniem to Stano pieje z zachwytu, a nie kupione komentarze

Porównywania gali MMA-VIP do gali trailera Gromdy to jak porównywanie Zamku Królewskiego do obory!

Minął kolejny dzień, a komentarza co do trailera Gromdy ze strony Stanowskiego brak… Pewnie jeszcze nie widział . Eh… „Kurwa zawsze będzie kurwą”

Zobacz także:

Sebastian Rajewski pokazał kopnięcie boczne na… Macieju Turskim! To był duży ból! [WIDEO] Widzieliście?

Sebastian Rajewski (12-6) był jednym z gości wczorajszego programu ”Oktagon Live”. To już wydaje się tradycją! Na koniec dziennikarz Maciej Turski poprosił zawodnika KSW, aby zaprezentował na nim jakąś technikę. Prowadzący nie ukrywał, że mocno siadło.

Ferrari na sparingu znokautował doświadczonego zawodnika! Okniński: Jak dla gościa przy**rdolił! Co wy na to?

Amadeusz Roślik szykuje się do ważnego pojedynku. Popularny ”Ferrari” dwudziestego szóstego marca stanie do trylogii z Adrianem ”Polakiem” Polańskim. W Gliwicach obaj zawalczą się w formule „No Time Limit” – jedna runda, do upadłego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis