MMA PLDon KasjoMarcin Najman komentuje walkę Don Kasjo-Wrzosek: W mojej opinii wygra krasnal!

Marcin Najman komentuje walkę Don Kasjo-Wrzosek: W mojej opinii wygra krasnal!

Jest komentarz Marcina Najmana. Mowa o ogłoszonej walce wieczoru FAME MMA 12, do której dojdzie w listopadzie. Kasjusz Życiński na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem – na dystansie 6 rund po 3 minuty. Warto zaznaczyć, że ”El Testosteron” z Wrzoskiem i ”Don Kasjo” krótko mówiąc się nie lubi.

Popularny ”Don Kasjo” nie zgadzał się z werdyktem w ostatnim pojedynku. Było to starcie z Normanem Parke na jubileuszowej 10-edycji. Nie obyło się bez kontrowersji. Kasjusz złożył parę protestów, które ostatecznie nic nie zmieniły.

Najman: Nie, nic mnie nie zaskoczy w dzisiejszym świecie!

Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem skomentował ogłoszone starcie Kasjusza Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem.

Nie wydaje mi się, że FAME MMA ewoluuje w taki bardziej sportowy kontent od jakiegoś czasu. My jako MMA VIP nie odżegnujemy się w żaden sposób od sportu. Mamy walkę Michała Pasternaka i mogę to chyba dziś powiedzieć oficjalnie z Kornelem Zapadką (czarnym pasem jiu-jitsu, z rekordem 5-1), więc myślę, że jeśli chodzi o sport. No to mamy dla kibiców takie zestawienie, ale generalnie skupiamy się na walkach rozrywkowych (..) Także odpowiadając Ci konkretnie na pytanie czy takie zestawienie mnie zaskoczyło? Nie, nic mnie nie zaskoczy w dzisiejszym świecie freak fightach. 

Częstochowianin ponadto wytypował walkę.

Myślę, że krasnal wygra z Don Patusem. Raczej na punkty.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Krzysztof Radzikowski vs. Bestia Piechowiak na FAME MMA 12! Jak typujecie?

Na gali FAME MMA 12 dojdzie do pojedynku w kategorii ciężkiej. W klatce zmierzą się bowiem Piotr “Bestia” Piechowiak i Krzysztof Radzikowski.

Joanna Jędrzejczyk o FAME MMA: Każdemu, kto wychodzi do oktagonu należy się szacunek! Zaskoczeni?

Królowa polskiego kobiecego MMA, czyli była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się krótko o FAME MMA i całym fenomenie freakowej organizacji.