MMA PLFENMarcin Najman komentuje awanturę z Jóźwiakiem w klatce podczas FEN 42! [WIDEO]

Marcin Najman komentuje awanturę z Jóźwiakiem w klatce podczas FEN 42! [WIDEO]

Marcin Najman na gorąco skomentował zamieszanie w klatce, które pojawiło się na gali Fight Exclusive Night 42 we Wrocławiu. ”El Testosteron” ponownie spojrzał głęboko w oczy najbliższego przeciwnika. Paweł Jóźwiak postanowił mocno się zbliżyć i doszło do przepychanek. Potrzebna była interwencja ochrony.

Do walki Najman-Jóźwiak dojdzie już w piątek na gali WOTORE 6.

Ostatnie starcie częstochowianina miało miejsce w walce wieczoru MMA VIP 4. Pojawiło się sporo kontrowersji po przerwaniu sędziego Piotra Michalaka. Najman po jednym z pierwszych ciosów padł na deski. Dąbrowski był z góry i miał sporo czasu. Mimo wszystko nie potrafił wykorzystać okazji i wykończyć roboty. W drugiej rundzie ”El Testosteron” ruszył po nogi, lecz oponent był na to przygotowany. Doszło do wymiany ciosów. ”Misiek z Nadarzyna” był mocno wstrząśnięty – sędzia nie zamierzał ryzykować i szybko przerwał.

Marcin Najman komentuje!

Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem skomentował zamieszanie, które powstało w klatce na gali Fight Exclusive Night 42.

Przyjechałem do, że tak powiem jaskini lwa. To nie jest moja gala, to jest gala Jóźwiaka. Mieliśmy zrobić face to face promujący naszą walkę na WOTORE. Natomiast ja też sobie nie pozwolę, żeby ktoś mnie ku**a przestawiał i popychał. Paweł mnie zaczął przepychać głową. Ja sobie na to nie pozwolę. Gdyby stanął normalnie, to by nic nie było.

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

KSW 75: Będzie zmiana werdyktu w walce Omielańczuka? ”Widziałem wielkie zdenerwowanie”!

Mateusz Borek w studiu po gali KSW 75 w Nowym Sączu zdradził, że może dojść do zmiany wyniku walki Daniela Omielańczuka z Michalem Martinkiem (10-4). Czech po trzech rundach przegrał dyskusyjną niejednogłośną decyzja sędziów.

Kościelski wściekły po KSW 75: Nie chce, żeby ten sędzia punktował walki moich zawodników! Co wy na to?

Trener Andrzej Kościelski był wściekły po werdykcie na gali KSW 75 w Nowym Sączu. Daniel Omielańczuk (26-13) kontrowersyjną niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Michala Martinka (10-4). Czech jest podopiecznym wspomnianego trenera.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis