MMA PLKSWMarcin Najman komentuje awanturę na gali KSW 58: Znowu papugują prekursora!

Marcin Najman komentuje awanturę na gali KSW 58: Znowu papugują prekursora!

Tego mogliśmy się spodziewać! Marcin Najman komentuje awanturę, do której doszło na gali KSW 58. W klatce mieliśmy duże zamieszanie po tym jak Shamil Musaev (15-0) postanowił zrobić nieprzepisową dogrywkę z Urosem Jurisiciem (11-1).

Już niebawem poznamy szczegóły, lecz pewne jest jedno… Shamila najprawdopodobniej czekają konsekwencje w postaci kary finansowej. Teraz pytanie – czy po całym zajściu Shamil Musaev (15-0) dostanie mistrzowską szansę? Wydawało się, że jest to nieuniknione po następnym jakże ważnym zwycięstwie.

Marcin Najman komentuje!

Długo nie musieliśmy czekać na komentarz od Marcina Najmana. Częstochowianin w mediach społecznościowych wstawił dwa zdjęcia z dopiskiem. Najman apeluje, aby go nie papugować i zachęca do oglądania zbliżającej się gali MMA VIP.

Znowu papugują Prekursora 😂 Eh … mówię wam, tylko MMA-VIP 😉https://beecast.tv/event/4GALA WYŁACZNIE W SYSTEMI PPV! KUP DOSTĘP NA:https://WWW.MMA-VIP.PLJUŻ 5 LUTEGO WIELKI ROAST NAJMANA. NIE PRZGAP! DOSTĘP WYŁĄCZNIE NA:https://WWW.ROASTNAJMANA.PLhttps://www.facebook.com/events/414652556532294https://www.facebook.com/roastnajmana

Znowu papugują Prekursora 😂 Eh … mówię wam, tylko MMA-VIP 😉 https://beecast.tv/event/4GALA WYŁACZNIE W SYSTEMI…

Posted by Marcin Najman on Saturday, January 30, 2021

To jest to samo miejsce. Jak widać niefartowne 😂

😂 To jest to samo miejsce. Jak widać niefartowne 😂

Posted by Marcin Najman on Saturday, January 30, 2021

41-latek najbliższy pojedynek stoczy na pierwszej edycji MMA VIP. W walce wieczoru zmierzy się z ”Taxi Złotówą”, który w mocnych słowach wypowiadał się na jego temat. Dla częstochowianina ma to być ostatnia pożegnalna walka.

Najman w poprzednim roku był jeszcze związany z organizacją FAME MMA. ”El Testosteron” stoczył tam cztery pojedynki – aż trzy w 2020 roku. Tylko jeden okazał się udany. Był to pierwszy pożegnalny akt w Łodzi. Najman odprawił z kwitkiem Dariusza ”Lwa” Kazimierczuka.

Zobacz także:

“To wygląda na formalność” – Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW

To chyba w tej chwili najbardziej pożądana walka dwóch zawodników młodego pokolenia w Polsce! Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW. Zwłaszcza po wczorajszym występie Ruchały na gali KSW 58.

OKTAGON 21: Marta Waliczek przegrywa z byłą zawodniczką UFC! Sztab składa protest: Została oszukana!

Wczoraj w Brnie w Czechach odbyła się gala OKTAGON 21, na której doszło do walki Polki – Marty Waliczek z byłą zawodniczką UFC Lucie Pudilovą. Według relacji menadżera, Polka została oszukana przez czeskich sędziów.