MMA PLFAME MMAMarcin Najman jest niesamowicie zachwycony. “FAME MMA pod tym względem zostawiło wszystkich w tyle!”

Marcin Najman jest niesamowicie zachwycony. “FAME MMA pod tym względem zostawiło wszystkich w tyle!”

Foto: FAME MMA

FAME MMA 5 przeszło do historii. Marcin Najman jest zachwycony niesamowitym postępem federacji i cały czas przeżywa wydarzenie. Pogromca Bonusa BGC wskazał co mu się najbardziej spodobało w całej gali.

Na gali FAME MMA 5 nie brakowało sportowych walk, bowiem m.in. Kamil Hassan, Marcin Malczyński oraz Marek “AdBuster” Hoffman pokazali, że freak fighterzy też potrafią toczyć pojedynki na wysokim poziomie. Fani mogli również zobaczyć walkę kobiet, gdzie drugą porażkę z rzędu zaliczyła Monika “Esmeralda” Godlewska, która uległa Ewelinie “Ewelonie” Kubiak.

Jednymi z tych, którzy 26 października skradli show byli Lord Kruszwil oraz Mini Majk. Starcie okrzyknięte jako super freak fight skradło serca kibiców. Ostatecznie górę wziął Marek Kruszel, ale Mini Majk pokazał na co go stać i agresywnie starał się zwyciężyć w tym pojedynku.

W walce wieczoru wystąpili dwaj znani w Polsce bohaterowie – Marcin Najman oraz Bonus BGC. Jednak zgodnie z przewidywaniami lepszy w tym starciu okazał się “El Testosteron”, który zatrzymał rywala już w pierwszej odsłonie.

Tydzień po gali FAME MMA 5 Najman napisał na swoich mediach społecznościowych, że wydarzenie zrobiło na nim ogromne wrażenie. Jego wpis bogaty jest w same superlatywy.

Tak znakomitej gali pod względem oprawy jeszcze nie widziałem. FAME MMA zostawiło pod tym względem wszystkich w tyle . Zbudowali swoją, młodą publikę. Idą jak czołg i jeńców nie biorą. Niech się wiedzie wszystkim! Bo każda organizacja gali to ogrom pracy.

Tak znakomitej gali pod względem oprawy jeszcze nie widziałem . Fame Mma zostawiło pod tym względem wszystkich w tyle ….

Opublikowany przez Marcin Najman Niedziela, 3 listopada 2019