Marcin Najman: Jeśli Pudzian twierdzi, że mnie nie zna to z przyjemnością jeszcze raz mu się przedstawię ale w ringu

njaman

Podczas wczorajszych testów wydolnościowych, które odbyły się w Fitness World Club w hotelu Marriott, Marcin Najman odniósł się do ostatnich pogłosek jakoby Mariusz Pudzianowski twierdził, że nie zna polskiego boksera i nigdy z nim nie rozmawiał o walce na zasadach MMA. Najnowszy zawodnik KSW powiedział dla MMABlog:

“Nie wierzę w to, że Mariusz powiedział, że nie rozmawiałem z nim na temat pojedynku w formule MMA. Na ten temat rozmawialiśmy nie jednokrotnie. Mieliśmy spotkanie na gali Superexpressu “Skrzydła, rogi”, w którym uczestniczyli też Dariusz Michalczewski i Jurek Kulej. Wtedy dość długo o tym rozmawialiśmy. Później Mariusz dzwonił do mnie kiedy pojawiły się pierwsze artykuły i długo omawialiśmy tą kwestię. Później, podczas spotkania z chłopakami z KSW pojawiły się nawiązania do tej rozmowy. Osobiście nie wierzę, że Mariusz coś takiego powiedział ale jeśli wpadł na taki idiotyczny pomysł aby zaprzeczać rozmowom ze mną, jeśli mówi, że mnie nie zna to z przyjemnością jeszcze raz mu się przedstawię ale w ringu i wtedy już mnie na pewno zapamięta.”

Marcin Najman jest pewny, że do walki z Pudzianem dojdzie pod koniec roku. Właściciele KSW, Martin Lewandowski i Maciej Kawulski przyznają, że nie ma jeszcze podpisanego kontraktu pomiędzy ich organizacją a Mariuszem. Zapewniają jednak, że podczas pertraktacji z “najsilniejszym człowiekiem na Ziemii” został poruszony temat walki z Najmanem. Jak sami jednak podkreślają należy czekać na podpis Pudziana a późnieja zająć się ustawianiem walk. Martin Lewandowski powiedział dla MMABlog, że KSW złożyło Pudzianowskiemu propozycję walki dużo wcześniej, kiedy Mariusz skupiał się głównie na swojej karierze w zawodach strongman i nie był zainteresowany MMA. Rozmowy zostaly wznowiono natychmiast po tym jak ‘Dominator’ wyraził chęć walki w formule MMA.

Możliwość komentowania jest wyłączona.