MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman jak Conor McGregor! “Surprise, surprise motherf***er! The king is back!” [WIDEO]

Marcin Najman jak Conor McGregor! “Surprise, surprise motherf***er! The king is back!” [WIDEO]

Marcin Najman wraca do walk! W tej formule “El Testosterona” jeszcze nie widzieliśmy. Tym razem częstochowianin zawalczy na gołe pięści, a jego przeciwnikiem będzie prezes FEN Paweł Jóźwiak. Najman upodobnił się do Conora McGregora i wrzucił do sieci filmik, na którym powtarza znane hasło.

Marcin Najman jak Conor McGregor!
Foto: Marcin Najman jak Conor McGregor! "Surprise, surprise motherf*cker! The king is back!" [WIDEO]

Pisaliśmy niedawno, że udało nam się ustalić, iż Marcin Najman wystąpi na gali WOTORE. Zmierzy się na gołe pięści z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem. W tym pojedynku będą panowały zasady MMA, więc dwie strony mogą zakończyć pojedynek zarówno w stójce, jak i w parterze.

Marcin Najman powtórzył znany slogan McGregora!

Były rywal m.in. Mariusza Pudzianowskiego zapowiedział, że obecnym roku stoczy dwie pożegnalne walki, ale czy na tym zakończy się jego przygoda z pojedynkami? To wie tylko sam Marcin Najman! My wiemy, że na rzeczy cały czas jest bój z Jackiem Murańskim. Rozmowy ciągle trwają. Póki co, nie wiadomo, jaka organizacja stara się o tę walkę. Mówi się starciu w grudniu tego roku.

“El Testosteron” bardzo radośnie podchodzi do kolejnego zestawienia. W mediach społecznościowych opublikował filmik, w którym powtarza znane hasło wypowiedziane w przeszłości przez Conora McGregora.

Surprise, surprise motherf**ker! The king is back!

Niemal każdy fan MMA zna oryginalną wersję z wywiadu świeżo po rewanżowej walce “Notoriusa” z Natem Diazem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis