MMA PLArchiwumDaro LewMarcin Najman i Daro Lew udostępniają, zachęcają do pomocy! Pomóżmy Sandrze

Marcin Najman i Daro Lew udostępniają, zachęcają do pomocy! Pomóżmy Sandrze

Pomagajmy! Jedno, ale bardzo ważne i kluczowe słowo. Marcin Najman i Dariusz Kazimierczuk w mediach społecznościowych postanowili udostępnić oraz zachęcić do pomocy w zbiórce dla Sandry. ”El Testosteron” wielokrotnie udostępnia zbiórki i nawołuje do pomocy.

Najman

Najman swój najbliższy pojedynek stoczy podczas drugiej edycji Clout MMA, która dwudziestego ósmego października odbędzie się w Płocku. Częstochowianin zmierzy się z dużo lżejszym podopiecznym Mirosława Oknińskiego – Piotrem ”Lizakiem” Lizakowskim, którego możecie dobrze znać z kanału ”Ebe Ebe”.

”Daro Lew” zaś wystąpi na piątkowej gali FAME Friday Arena 2, która odbędzie się w Szczecinie. Dariusz skrzyżuje rękawice z utytułowanym sportowcem – Piotrem Liskiem. Lekkoatleta odnotuje swój debiut w freak fightach.

Pomagajmy!

Marcin Najman i Dariusz Kazimierczuk w mediach społecznościowych udostępnili zbiórkę oraz nawołują do pomocy. Pomóc możecie [TUTAJ]

Oto opis zbiórki Sandry:

Witam kochani znalazłam się w bardzo ciężkiej sytuacji wiem, że każdy ma ciężko w tych czasach,ma swoje problemy, zostałam sama z dziećmi,obecnie choruje mogę udokumentować swą sytuacje,od kilku lat choruje na rzs zniekształca mi ręce ciężko funkcjonować i się poruszać a jeszcze ciężej wykonywać podstawowe czynności w domu tym bardziej jak się ma małe dzieci,jestem załamana,ale każdego dnia staram się uśmiechać by dzieci nie zobaczyły mojego smutku,mam też mieszkanie z miasta ktbs ale jest zadłużenie grozi mi ekskmisja ale wtedy już dzieci mi odbiorą błagam chociaż o przysłowiowa cegiełkę by móc zacząć leczenie błagam o pomoc ❤️moje dzieci by były szczęśliwe by mogli w tym domu mieszkać razem ze mną 😭😭😭😭a ja bym mogła być przy dzieciach cała i zdrowa❤️

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis