MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman ciężko trenuje w górach. Czy jest gotowy na walkę z Don Kasjo?

Marcin Najman ciężko trenuje w górach. Czy jest gotowy na walkę z Don Kasjo?

Foto: Instagram Marcin Najman

Zawodnik Fame MMA chętnie dzieli się relacjami ze swoich treningów w mediach społecznościowych. Podobnie jak przed ostatnim pojedynkiem, ważnym elementem obozu przygotowawczego przed walką z Kasjuszem Życińskim są treningi w Tatrach.

Wyjazdy w góry stanowią element przygotowania kondycyjnego i szybkościowego Marcina Najmana. Były bokser zdaje sobie sprawę, że to właśnie dobre przygotowanie motoryczne będzie najważniejsze w walce bokserskiej z Don Kasjo.

Jak możemy obserwować na mediach społecznościowych, Najman ponownie trenuje w górach. Zawodnik Fame MMA podzielił się z fanami zdjęciem z jednej z wędrówek. Widać na nim, że niekorzystne warunki pogodowe nie zniechęcają Najmana do treningu.

Taka dziś pogoda w tatrach

View this post on Instagram

Taka dziś pogoda w Tatrach

A post shared by Marcin Najman (@marcin.najman) on

Marcin Najman przygotowywał się w podobny sposób do walki z Dariuszem Kazimierczukiem na Fame MMA 7. Wówczas wyprawy górskie również stanowiły bardzo ważny element treningu.

Podczas sierpniowych przygotowań, Marcinowi Najmanowi towarzyszył jeden z najwybitniejszych polskich bokserów w historii – Andrzej Gołota. Ostatnim razem treningi w Tatrach okazały się bardzo skuteczne, czy podobnie będzie i tym razem?

Walka Najman – Don Kasjo

Nie jest tajemnicą, że obaj zawodnicy nie darzą się sympatią. Konflikt między gwiazdami Fame MMA trwa od kilku miesięcy i w listopadzie obaj będą bardzo chcieli udowodnić swoją wyższość. Marcin Najman z Kasjuszem Życińskim zmierzą się w co-main evencie gali Fame MMA 8.

Długo spekulowano na temat formuły w jakiej zawodnicy stoczą ten pojedynek. Marcin Najman wolał, aby walka odbyła się na zasadach MMA, z kolei Kasjusz preferował starcie w swojej koronnej dyscyplinie czyli boksie. Ostatecznie zdecydowano się na formułę pięściarską w małych rękawicach.

Kogo zobaczymy w pozostałych walkach?

W pozostałych pojedynkach gali Fame MMA 7 zobaczymy zarówno nowe twarze, jak i weteranów federacji. W walce wieczoru zmierzą się debiutanci – Kacper Blonsky z Marcinem Dubielem. W innym starciu, pogromca Marcina Najmana – Piotr Piechowiak wejdzie do klatki z Piotrem Szeligą. Na wydarzeniu zobaczymy też walki Pawła Tyburskiego z Gabrielem ‘Arabem’ Al-Sulwim, Maksymiliana Wiewiorki z Amadeuszem ‘Ferrari’ Roślikiem oraz starcie dwóch przedstawicieli sceny muzycznej – Filipa ‘Filipka’ Marcinka z Michałem ‘Sobotą’ Sobolewskim.

Zobacz także:

Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem… wieloletni trener!

Była pretendentka do tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej UFC, Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem 34-letniej zawodniczki jest jej wieloletni trener Łukasz Zaborowski.

Zobaczcie co powiedział Khalidov po wielkim zwycięstwie! Kto następ

Tylko dla was coś specjalnego. Dłuższy wywiad z nowym/starym mistrzem, który zachwycił w sobotni wieczór w Łodzi.