Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman chce być ostatnim oponentem Adamka!

Marcin Najman chce być ostatnim oponentem Adamka!

Tomasz Adamek niedawno oznajmił, że ma zamiar stoczyć swoją ostatnią, pożegnalną walkę. Miałaby ona się odbyć w przyszłym roku. Do słów polskiej legendy boksu odniósł się “El Testosteron”. Najman chce być tym, z którym Adamek skonfrontuje się po raz ostatni.

“Góral” (53-6), który w boksie osiągnął wiele sukcesów, w tym między innymi mistrzostwo świata IBF czy WBC, ma w przyszłym roku stoczyć swoją ostatnią walkę. Ostatni raz w ringu mogliśmy go zobaczyć w 2018-tym roku w Chicago, gdzie przegrał Jarrellem Millerem przez nokaut. Ostatnio dał fanom do zrozumienia, że ujrzą go prawdopodobnie w przyszłym roku w jego ostatniej walce.

Były mistrz WKU z kolei swoje ostatnie starcie stoczył na gali High League 6, gdzie wygrał w rewanżowym starciu z “Prezesem FEN”. “El Testosteron” jest głodny kolejnych wyzwań i chciałby stoczyć pojedynek z Adamkiem.

Najman chętny!

Aktualnie zakontraktowany w High League zawodnik odniósł się na swoim “Twitterze” do słów Tomasza Adamka.

Adamek przełożył 58 raz swoje pożegnanie. Ma być w przyszłym roku. Tak dziś powiedział. Czyli na serio chce się przygotować do MMA i walki pożegnalnej ze mną? Ziggy ma ponoć to show organizować. Ziggy znasz mój numer. Ja chętnie pożegnam Adamka w MMA. Po tej walce już nie wróci.

Zobacz także:

Jan Błachowicz o walce o pas UFC: Tutaj byłbym najbardziej szczęśliwy z tej całej układanki!

Jan Błachowicz (29-9-1) nie może doczekać się następnego pojedynku. ”Cieszyński Książę” zdradził w jakim terminie chciałby wrócić do klatki. Ponadto były mistrz w rozmowie z portalem mymma.pl zdradził, że dzieje się dużo w ostatnim czasie. Polak zapewnia, że najbardziej byłby szczęśliwy, gdy z całej układanki ostatecznie dostanie szansę walki o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej.

Łaszczyk po walce w FAME MMA nie wróci do poważnego boksu? Wasilewski wyjaśnia!

Andrzej Wasilewski w rozmowie z FanSportu.pl wypowiedział się o dalszej karierze Kamila Łaszczyka. Uznany promotor nie wierzy już w większe sukcesy ”Szczurka” w boksie. Wasilewski zapewnia, że start Kamila w freakowej organizacji było kompletnym idiotyzmem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis