MMA PLBoksMarcin Najman apeluje o zrozumienie: Nigdy w życiu nie wyzwałem Tomasza Adamka do walki

Marcin Najman apeluje o zrozumienie: Nigdy w życiu nie wyzwałem Tomasza Adamka do walki

Gwiazda FAME MMA Marcin Najman (2-5) po raz kolejny odniósł się do medialnego konfliktu między nim a Tomaszem Adamkiem, który zabrnął już tak daleko, że obaj pięściarze są przez kibiców zestawiani w klatce w walce na zasadach MMA.

Zaczęło się od tego, że “El Testosteron” w programie Hejt Park na Kanale Sportowym stwierdził, że Tomasza Adamka w walce na zasadach MMA by pokonał:

Do słów tych odniósł się Dariusz Michalczewski, który gościł w ostatnim programie na kanale komentatora bokserskiego Andrzeja Kostyry sugerując, że Marcin Najman jest klaunem. Po obejrzeniu tego wywiadu z “Tigerem”, “El Testosteron” odniósł się do tego rzekomego wyzwania Tomasza Adamka na pojedynek i wyjaśnił jak się ta cała sprawa ma:

“Muszę zabrać głos w pewnej sprawie, bo widzę, że już któryś raz moja wypowiedź zostaje przekłamywana i manipulowana.

Obejrzałem przed chwileczką wywiad pana Andrzeja Kostyry z Dariuszem Michalczewskim i pan Kostyra przedstawił Darkowi pytanie internauty na temat tego, że ja wyzwałem Adamka do walki i uważam, że z nim wygram.

Ja pragnę żebyście wrócili do samego początku tej mojej sytuacji z Adamkiem. Nigdy w życiu nie wyzwałem Tomasza Adamka do żadnej walki i nigdy w życiu do takiej walki go nie wyzwę. Szanuję go jako wielkiego polskiego mistrza dwóch kategorii wagowych. Stwierdziłem tylko, po jego kilku zaczepkach, na które najpierw nie reagowałem i zareagowałem dopiero po którejś, że gdyby doszło kiedykolwiek do takiej konfrontacji między mną a nim w formule MMA, to że uważam, że taką konfrontację bym wygrał. I tak uważam dalej.

Od września bardzo intensywnie MMA trenuję, a Tomasz Adamek nie ma pojęcia o takiej walce. Natomiast ja nie wyzywam go do takiej walki. Stwierdziłem tylko, że jest wielkim mistrzem, a małym człowiekiem. Tylko tyle.”

Całość w nagraniu poniżej:

Obejrzałem przed chwilą rozmowę redaktora Kostyry z Darkiem Michalczewskim. Musze się odnieść . Poniżej w nagraniu .

Opublikowany przez Marcin Najman Poniedziałek, 6 kwietnia 2020