Marcin Malczyński rzuca wyzwanie AdBusterowi na FAME MMA 4!

Foto: Dawid Malczyński Instagram
Foto: Dawid Malczyński Instagram

Ostatnio pisaliśmy o ciężkich treningach Marcina Malczyńskiego pod okiem „Szuliego”. Teraz dowiadujemy się, że starszy z braci Malczyńskich wyzywa do walki Marka „AdBustera” Hoffmana. 

Na szali pojedynku miałby być pas FAME MMA kategorii średniej. Obaj od dłuższego czasu są związani ze sportami walki, a dokładniej z brazylijskim jiu-jitsu. Starcie to podniosłoby czwartą galę na sportowe wyżyny. O wyzwaniu do walki „AdBustera” przez Marcina dowiedzieliśmy się za pomocą instagrama:

Między panami nie ma konfliktu, ani jakiejkolwiek złej krwi. Walka byłaby czysto sportowa. Dla Malczyńskiego byłby to debiut w oktagonie, natomiast Marek Hoffman ma za sobą już jeden pojedynek na drugiej odsłonie FAME MMA z Dawdem Ozdobą. Starcie to zakończyło się na korzyć „AdBustera”. Marcin jednak po części także związany był z organizacją. Wspierał młodszego brata w walce o pas z Adrianem Polakiem oraz podczas pierwszej obrony przeciwko Amadeuszowi Ferrari. W obu walkach triumfował Dawid Malczyński.

Zatem czy będziemy mieli dwóch braci Malczyńskich, którzy będą dzierżyć pasy kategorii półśredniej i średniej? Przekonamy się już podczas czwartej gali FAME MMA, która odbędzie się 22 czerwca w Hali Sportowej Częstochowa.