Marcin Krakowiak przed FEN 26: Lech to solidny, ambitny rzemieślnik

Foto: materiały własne
Foto: materiały własne

Już tylko dni dzielą fanów od 26 edycji gali Fight Exclusive Night. Dość niespodziewanie na karcie walk imprezy znalazł się Marcin Krakowiak (5-1), z którym udało nam się porozmawiać podczas media treningu.

Krakowiak dysponuje aktualnie bardzo dobrym rekordem. Od momentu jedynej przegranej w karierze zawodnik zanotował cztery zwycięstwa z rzędu. Jedno z nich miało miejsce na gali FEN 24, kiedy to 26-latek poddał Mateusza Strzelczyka (8-8-1).

Dla fightera z Tomaszowa Mazowieckiego szansa na wystąpienie podczas nadchodzącej gali Fight Exclusive Night pojawiła się niespodziewanie. Krakowiak wszedł bowiem w miejsce Pawła Trybałę (5-3), gdyż ten z powodu kontuzji nie może zadebiutować dla organizacji. Przeciwnikiem zastępcy będzie Jarosław Lech (5-4). Nasz rozmówca jest pewny przed swoim pojedynkiem, zapowiadając, że w klatce dojdzie do dobrego widowiska.

Pełna rozmowa z Marcinem Krakowiakiem:

FEN 26 odbędzie się w najbliższą sobotę. Miejscem rozegrania gali jest wrocławska Hala Orbita. Kibice obejrzą łącznie dziewięć pojedynków, jeden z nich zostanie rozegrany w formule K-1. Walkę wieczoru wydarzenia stanowi starcie o pas wagi średniej pomiędzy Andrzejem Grzebykiem (15-3) a Robertem Fonsecą (12-3, 1NC).