MMA PLNajnowszeGrapplingMarcin Held stoczy pojedynek na grapplingowym turnieju Polaris 12

Marcin Held stoczy pojedynek na grapplingowym turnieju Polaris 12

Marcin Held (26-7) po przygodzie z organizacją ACA pozostaje obecnie wolnym agentem. Pozostaje jednak aktywny i 30 listopada stoczy pojedynek na grapplingowych zawodach Polaris 12 w Newport w Walii.

Held stoczył dla czeczeńskiej organizacji (obecnie ACA, wcześniej ACB – przyp. red.) trzy walki i każdą z nich wygrał. Nie zdecydował się jednak na przedłużenie kontraktu i obecnie rozważa różne opcje.

Pod koniec listopada były zawodnik UFC po raz kolejny spróbuje swoich sił w zawodach grapplingowych Polaris. Pojedynek Polaka zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej. Jego rywalem będzie 30-letni Amerykanin PJ Barch. Gala Polaris 12 będzie transmitowana na UFC Fight Pass.

🇵🇱 3️⃣0️⃣ listopada stocze kolejna walkę grapplingowa z PJ Barchem na Polaris 12 🔥 Transmisja na UFC FIGHT PASS 💪🏼🇺🇸…

Opublikowany przez Marcin Held Wtorek, 15 października 2019

Wcześniej Held wystąpił choćby na Polaris 6, gdzie poddał ówczesnego mistrza Cage Warriors, a obecnie zawodnika UFC Chrisa Fishgolda (18-3-1). Polski zawodnik reprezentował również organizację Polaris na drużynowych zawodach QUINTET. Jego ekipa wygrała pierwszą edycję, na QUINTET.3  zajęła zaś drugie miejsce.