MMA PLProfessional Fighters LeagueMarcin Held poznał kolejnego rywala w walce o milion dolarów. To były zawodnik UFC

Marcin Held poznał kolejnego rywala w walce o milion dolarów. To były zawodnik UFC

Właśnie poznaliśmy rozpiskę gali PFL 2021 #4, na której kolejne pojedynki stoczą zaawodnicy kategorii lekkiej oraz piórkowej. Wiadomo już z kim zmierzy się również Marcin Held (27-7).

Marcin Held poznał kolejnego rywala
Foto: PFL

Przeciwnikiem Polaka będzie Olivier Aubin-Mercier (11-5). Zawodnik z Kanady nie mógł wystąpić w pierwszej walce dla PFL. Teraz zaś zastępuje kontuzjowanego Rasucha Manfio.

“Olivier Aubin-Mercier będzie moim kolejnym przeciwnikiem w PFL. Zawodnik z Canady który wypadł z pierwszej walki w PFL z powodu kontuzji wskoczył w zastępstwo za kontuzjowanego Rauscha Manfio. Wcześniej walczył w UFC gdzie stoczył 12 pojedynków. Co sądzicie o tym zestawieniu?”

🇵🇱Olivier Aubin-Mercier będzie moim kolejnym przeciwnikiem w PFL. Zawodnik z Canady który wypadł z pierwszej walki w PFL…

Posted by Marcin Held on Thursday, May 13, 2021

Aubin-Mercier w latach 2014-2019 występował w organizacji UFC. “The Canadian Gangster” stoczył tam aż 12 pojedynków, z których wygrał 7. W ostatnich trzech starciach musiał jednak uznać wyższość rywali. Po raz ostatni pojawił się w klatce w lipcu 2019 roku, gdy podczas UFC 240 na pełnym dystansie przegrał z Armanem Tsarkuyanem.

Marcin Held w swojej pierwszej walce dla PFL niespodziewanie pokonał Natana Schulte. Wcześniej Brazylijczyk dwukrotnie wygrywał całe sezony i zgarniał główną nagrodę w w wysokości miliona dolarów. Polak w starciu z nim zaprezentował się jednak wyśmienicie i wygrał jednogłośną decyzją sędziowską. Dzięki temu zainkasował 3 punkty i wraz z czterema innymi zawodnikami lideruje tabeli kategorii lekkiej.

W walce wieczoru gali PFL 2021#4 wystąpi Anthony Pettis, który zmierzy się z niepokonanym Paragwajczykiem Alexandrem Martinezem. Rozpiska dostępna na poniższej grafice.

Rozpiska gali PFL 2021 #4:

Zdjęcie

Ponadto tego wieczoru poza “turniejem” ma pojawić się też debiutująca w MMA jedna z najlepszych zawodniczek boksu zawodowego bez podziału na kategorie wagowe – Claressa Shields.

Gala PFL 2021#4 odbędzie się 10 czerwca (w nocy z czwartku na piątek polskiego czasu). Wydarzenie pokaże TVP Sport.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot poznał kolejnego rywala w UFC. To prawdziwy weteran amerykańskiej organizacji!

Mateusz Gamrot powróci do oktagonu już w lipcu. Przeciwnikiem “Gamera” będzie zaś Jeremy Stephens, który dla UFC stoczył już ponad 30 walk i mierzył się z wieloma gwiazdami światowego MMA.

Roman Szymański vs. Donovan Desmae na KSW 61

Były pretendent do pasa mistrzowskiego organizacji Cage Warriors, Donovan Desmae (14-7, 7 KO, 3 Sub) zadebiutuje 5 czerwca w KSW. Belga przywita na polskiej ziemi na KSW 61 czołowy polski zawodnik kategorii lekkiej, Roman Szymański (13-6, 2 KO, 3 Sub).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis