MMA PLMarcin HeldMarcin Held mocno o ofercie KSW: Ta propozycja była tak słaba…

Marcin Held mocno o ofercie KSW: Ta propozycja była tak słaba…

Na kanale mymma.pl pojawiła się rozmowa online z Marcinem Heldem. Nasz czołowy zawodnik podczas rozmowy wypowiedział się na temat oferty z KSW.

“The Polish Prodigy” to były zawodnik Bellator, UFC oraz ACA. Obecnie walczy w PFL. W organizacji Bellator stoczył 14 pojedynków przegrywając tylko trzy. Zadebiutował w marcu 2011 roku podczas Bellator 36 przegrywając przez poddanie w 1 rundzie z Michaelem Chandlerem. Po drodze zawalczył o pas mistrza organizacji Bellator. Sztuka ta mu się nie udała ponieważ w pojedynku o tytuł przegrał z Willem Brooksem. Ostatni pojedynek w tej organizacji stoczył podczas Bellator 155 pokonując jednogłośnie na punkty Dave Jansena.

Kolejna organizacja, w której zawalczył to UFC. Na 4 pojedynki wygrał tylko jeden. Debiut miał miejsce podczas UFC Fight Night, gdzie przegrał z Diego Sanchezem. Jedyna wygrana miała miejsce w 2017 podczas UFC Fight Night z Nasratem Haqparastem. Ostatnia organizacja, w której toczył pojedynki to PFL. Stoczył tam 4 walki wygrywając tylko 2. W Professional Fighters League zadebiutował na gali PFL 2021#1: Regular Season wygrywając z Natanem Schultem. Ostatni pojedynek stoczył w 2022 roku podczas PFL 9: 2022 Playoffs. Wygrał wtedy z Mylesem Princem.

Held o powrocie do walk!

W rozmowie online z ”Jaru” – Marcin Held postanowił wypowiedzieć się na temat oferty z KSW.

Były rozmowy z KSW, byłbym otwarty żeby dłuższy czas spędzić w federacji, może nawet zawalczyć o pas. Spróbować zdobyć pas KSW to też dla mnie by było fajne, ciekawe. Dostałem ofertę, ale ta oferta była tak słaba, że można powiedzieć, że ją zostawiłem i leży sobie. Poczułem się taki niedoceniony i stwierdziłem, że kurcze tyle lat człowiek walczy, tyle lat się stara, a tutaj można powiedzieć, że dostaje taki policzek z taką ofertą, troszeczkę się źle z tym poczułem. Też jak rozmawiałem to z Wojkiem Rysiewskim, nawet nie było rozmów z właścicielami Martinem Lewandowskim czy Maciejem Kawulskim. Tylko rozmawiałem z Wojkiem i on generalnie był zainteresowany żebym walczył, ale padło z jego ust takie coś, że ‘polskich zawodników teraz mamy dużo, więc raczej stawiamy na zagranicznych.’ Także jak idziesz do jakiejś organizacji i ktoś ci mówi, że nie do końca cię tam chcą, no to ja tak nie chcę. Wolę już iść walczyć zagranicą gdzie ktoś przynajmniej doceni mnie finansowo. Pewnie wrócę do KSW jeszcze, ale to już jak wrócę do formy i zacznę mocno trenować, zapytam czy mają lepszą ofertę. Bo mam fanów w Polsce, mieszkam w Polsce, dużo osób mnie pyta czy zawalczę dla KSW, kiedy zawalczę w KSW. Natomiast chciałbym, żeby to było z obu stron, żeby oni jako federacja też mnie chcieli jako zawodnika.

Cala rozmowa z Marcinem Heldem dostępna poniżej:

Zobacz także:

Szpilka szuka Pudziana! Pięściarz prowadzi oryginalną akcję promującą ich walkę na Narodowym [WIDEO] Widzieliście?

W sieci trwa akcja “Szpilka szuka Pudziana”! Jest to przedsięwzięcie promocyjne, które wymyślił pięściarz, by wypromować potencjalne starcie z byłym strongmanem. Nie od dzisiaj wiadomo, że pojedynek ten najprawdopodobniej odbędzie się na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Duże problemy PRIME SHOW MMA? Popek zabiera głos! Co wy na to?

Co z organizacją PRIME SHOW MMA? Pojawiają się głosy, że już niebawem poznamy szczegóły co do następnej edycji. Kolejny zawodnik freakowej organizacji zabrał głos. Tym razem Popek w rozmowie z TV Reklama zdradził jak wygląda jego obecna sytuacja z wspomnianą organizacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis