MMA PLHighleagueMarcin Dubiel rywalem Pashy na gali High League 6 w Katowicach!

Marcin Dubiel rywalem Pashy na gali High League 6 w Katowicach!

No to oficjalnie! Poznaliśmy jeden z głównych pojedynków gali High League 6, która osiemnastego marca odbędzie się w Katowicach. Jarosław ”PashaBiceps” Jarząbkowski zmierzy się z Marcinem Dubielem, który w ostatnim czasie pokazywał się z naprawdę efektownej strony. Walka odbędzie się w formule MMA.

Pasha

Na tej samej gali dojdzie do wyczekiwanego freak fightu. Mowa oczywiście o starciu Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówi się od dłuższego czasu.

Ponadto ogłoszono, że na High League 6 zobaczymy Denisa ”Bad Boya” Załęckiego czy chociażby Lexy Chaplin.

PashaBiceps vs Dubiel na High Leauge 6!

Organizacja High League odsłania nowe karty. Oficjalnie osiemnastego marca dojdzie do starcia Marcina Dubiela z Jarosławem Jarząbkowskim.

Zwycięzcy dwóch najlepszych walk roku 2022 naprzeciwko siebie. Rywalem pashy na HIGH League 6 będzie Marcin Dubiel! Marcin w ostatnich pojedynkach imponuje formą. Najpierw 18-minutowa wojna z Kacprem Błońskim, później nokaut na Trombie. MMA, 3×3 minuty. Limit do 79,5 kg

Zobacz także:

Czy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Czy Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak chciał walczyć dalej z Boxdelem na minionej gali FAME 17, która w piątek odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie? W sieci jest nagranie pokazujące rozmowę sędziego Piotra Jarosza z Pawłem Jóźwiakiem tuż przed rozpoczęciem trzeciej rundy.

Rafał Jackiewicz mocno komentuje tłumaczenia Ferrariego: Seria wymówek garbusa! Widzieliście?

Rafał Jackiewicz zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowym main evencie FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Amadeusz Roślik w formule MMA skrzyżował rękawice z Kamilem Łaszczykiem. Doświadczony pięściarz postanowił mocno skomentować tłumaczenia ”Ferrariego”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis