MMA PLFAME MMAMarcin Dubiel na FAME 11! Zastąpi kontuzjowanego Sylwestra Wardęgę!

Marcin Dubiel na FAME 11! Zastąpi kontuzjowanego Sylwestra Wardęgę!

Stało się! Marcin Dubiel wystąpi na nadchodzącej gali FAME MMA 11! Popularny youtuber zastąpi kontuzjowanego Sylwestra Wardęgę, który podczas przygotowań do walki z Wojciechem Przeździeckim czyli “Ojwojtkiem” uszkodził więzadło w kolanie.

Gala FAME MMA 11 odbędzie się już 2 października, więc Dubiel wchodzi na zastępstwo na niecałe dwa tygodnie przed imprezą!

Marcin Dubiel na FAME 11! Zastąpi kontuzjowanego Sylwestra Wardęgę!

Sylwester Wardęga za to wystąpi na FAME 11, ale w innej formule. Jego walka odbędzie się na zasadach bokserskich w małych rękawicach do MMA. Przeciwnik na razie nie jest znany, ale ma to być osoba, z którą Wardęga ma realny konflikt.

Macie jakiś pomysł, z kim może się zmierzyć?

“To się dzieje naprawdę 😅🔥🔥🔥 Marcin Dubiel wchodzi za niecałe 2 tygodnie do oktagonu i zawalczy z Wojtkiem Przeździeckim 🤯 Marcin, Wojtek… czekamy na wojnę w klatce!!! 🔥🔥🔥

W tym miejscu należy zaznaczyć ➡️ szacunek dla @ojwojtek za zgodę na taką zmianę 👏👏👏👊 Wiemy, że chciałeś walki z Sylwkiem, ale wierzymy, że zastępstwo jest też niczego sobie 😎💪🔥 I wielkie brawa dla Marcina, że wziął tę walkę na 2 tygodnie przed galą, praktycznie bez zastanowienia 🤯👏

Tym, którzy nie śledzili CAGE’a z Sylwestrem należą się wyjaśnienia: @sawardega_wataha uszkodził więzadło krzyżowe i nie może bić się w formule MMA. Po konsultacji z lekarzem zdecydował, że nie wycofa się na ostatni moment przed galą i chce walczyć. Niestety Sylwester obawia się, że to może być jego ostatnia walka. Po gali czeka go operacja, a następnie roczna rehabilitacja. W związku z tym Sylwek poprosił nas o zmianę rywala. Uznał, że jeżeli istnieje ryzyko, że będzie to jego pożegnanie ze sportami walki, to chce zawalczyć z kimś z kim ma realny konflikt. Zgodziliśmy się na zmianę. Będzie to walka bokserska w rękawicach do MMA. Ale na ogłoszenie przeciwnika Sylwestra będziecie musieli jeszcze trochę poczekać!

Jest grubo!!! 🔥🔥🔥🔥🔥

FAME MMA 11 – PPV

Pełna rozpiska gali FAME 11:

Walka wieczoru:
Norman “Stormin” Parke vs. Borys ‘The Tasmanian Devil” Mańkowski – walka bokserska (1 runda 15-minutowa w małych rękawicach)  

Pozostałe:

Sylwester Wardęga vs. TBA – walka w formule bokserskiej w małych rękawicach
Marcin Dubiel vs. Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki
Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Piotr “Popo” Węgrzyn
Michał “Boxdel” Baron vs. Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski
Norbert “Smolasty” Smoliński vs. Piotr “MiłyPan” Kołaczyński
Filip “Filipek” Marcinek vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Arkadiusz Tańcula vs. Marcin Malczyński
Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Aleksandr “Sasha” Muzheiko
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc

Zobacz także:

Szybkie zwycięstwo popularnego ”Góry”! Mariusz Pudzianowski komentuje! [WIDEO] Teraz walka z Polakiem?

Na debiut zawodowy w boksie Hafþóra Júlíusa Björnssona jeszcze poczekamy. Ogromny ”Góra” wystąpił w walce wieczoru sobotniej gali Core Sports Fight Night 3 w Dubaju. Jego starcie z Devonem Larrattem jest kolejnym amatorskim starciem. Islandczyk ma za sobą już trzy pokazowe walki – wszystkie odnotowane w tym roku.

Potworna kontuzja zawodnika UFC! Walczył z nią do samego końca! Widzieliście?

Devin Clark (12-6) nie będzie dobrze wspominał walki w Las Vegas. Amerykanin w sobotę w tak zwanym co-main evencie UFC Vegas 37 zmierzył się z Ionem Cutelabą (16-6-1). Sama przegrana nie będzie największym problemem, a potworna kontuzja, o której mówił trenerom w przerwie.

“Teraz ci się nie uda wymiksować” – zapowiedź walki Krycha UFC vs Sasha na FAME 11 [WIDEO]

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź walki Krycha UFC vs Sasha, do której dojdzie na najbliższej gali FAME MMA 11. Impreza zaplanowana jest na dzień 2 października i odbędzie się przy udziale publiczności.