MMA PLFAME MMAMarcin Dubiel kolejną gwiazdą gali FAME MMA 15. Organizator ogłasza” Marcin wraca do domu”

Marcin Dubiel kolejną gwiazdą gali FAME MMA 15. Organizator ogłasza” Marcin wraca do domu”

Jest to już oficjalna wiadomość! Marcin Dubiel jest kolejną gwiazdą, która wystąpi na gali FAME MMA 15. Informacja o jego najbliższej walce została już podana do publicznej wiadomości.

Marcin Dubiel

Gala FAME MMA 15 zaplanowana jest pod koniec tegorocznych wakacji, a konkretnie na dzień 27 sierpnia. Dubiel ma być jedną z głównych gwiazd tego wydarzenia.

Marcin Dubiel kolejną gwiazdą gali FAME MMA 15

Marcin Dubiel w swojej karierze jako freak fightera w FAME MMA stoczył już trzy pojedynki, a ich rekord to 2-1. Pokonywał on Cezarego Nykiela i Wojciecha Przeździeckiego. Przegrał natomiast z Kacprem Blonskym w walce, która była jego debiutem w walce w klatce.

Ostatnim pojedynkiem Dubiela było starcie z duży wyższym i tężniejszym przeciwnikiem – raperem Alberto. Starcie tamto wygrał raper przez decyzję sędziów, ale Dubiel pokazał w nim bardzo duży charakter.

Rywal Marcina Dubiela na ten moment nie jest jeszcze znany. Macie jakieś typy na to, kto nim może być?

Zobacz także:

Pudzianowski reaguje na zachowanie Bombardiera: Jestem gotowy w każdej chwili! Widzieliście?

Serigne Ousmane Dia podczas PRIME SHOW MMA 2 stoczył swój drugi pojedynek w Polsce. Tym razem było to efektowne zwycięstwo. Ogromny ”Bombardier” ponownie nawoływał do rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim. Weteran KSW postanowił zareagować w mediach społecznościowych.

Ten widok ucieszył wielu! Tak Jaś Kapela został ukarany przez Skolima za swoje prowokacje [WIDEO] Ucieszył?

Na wczorajszej gali PRIME Show MMA 2 w Arenie Gdynia doszło do pojedynku, w którym środowisko mieszanych sztuk walki w Polsce głównie kibicowało jednemu zawodnikowi. Chodzi o starcie Jaś Kapela vs Skolim, a sympatia środowiska skierowana była w stronę tego drugiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis