MMA PLBraveMarcin Bandel wygrywa na Brave 58! To już trzecia wygrana “Bomby” z rzędu!

Marcin Bandel wygrywa na Brave 58! To już trzecia wygrana “Bomby” z rzędu!

Bardzo dobre informacje docierają do nas z Korei Południowej! Tam swoją walkę wygrał Polak – Marcin Bandel, który wziął udział w gali BRAVE 58!

Marcin Bandel

Bandel wystąpił w co-main evencie imprezy. Zmierzył się z Brazylijczykiem Luisem Felipe Diasem.

Marcin Bandel wygrywa na Brave 58!

“Bomba” wygrał to starcie decyzją sędziów i zanotował trzecią wiktorię z rzędu. “Obieżyświat z Polski” wygrał już drugą walkę w organizacji BRAVE.

“Mamy to !!! 21 raz wychodzę z octagonu zwycięsko 🤩🤩🤩 i wygrywam z bardzo mocnym Brazylijczykiem 👊👊👊 najbardziej cieszę się z tego że z dnia na dzień jestem coraz lepszy… Sport nauczył mnie wiele a do tego dal możliwość podróżowania i poznawania ludzi na całym świecie ❤️❤️❤️ Dziękuję każdemu z Was że mnie wspieracie, że Was mam 🤜🤛
@iron_jack0 , @nikola_judo_milanovic jesteście kozaki na maxa Dziękuję Wam 🙏🙏🙏 cały @zenithlodz to Nasze zwycięstwo bo na codzień mam takich mocnych skurwieli jak Wy 🤜🤛 i oczywiście wszyscy moi sponsorzy jesteście mega pomocą ( w szczególności Tobie @dariusz.er )🙏🙏🙏 @ufdsportsmgmt @ivan.dijakovic @ivan.dijakovic jestem super szczęściło z takich managerów 🤜🤛❤️” – napisał na Facebooku Bandel.”

Mamy to !!! 21 raz wychodzę z octagonu zwycięsko 🤩🤩🤩 i wygrywam z bardzo mocnym Brazylijczykiem 👊👊👊 najbardziej cieszę…

Posted by Marcin "Bomba" Bandel on Saturday, April 30, 2022

Gratulacje Bandelowi złożył także najpopularniejszy ochroniarz w sportach walki w Polsce – Nikola Milanovic, który był w narożniku “Bomby” na gali w Korei Południowej:

Zobacz także:

WOTORE 5: Marcin Wrzosek rozbił Bakocevicia łokciami i… głową. Szybka wygrana “Polskiego Zombiego”

Marcin Wrzosek błyskawicznie i łatwo pokonał Vaso Bakocevica w walce wieczoru gali WOTORE 5 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie a polski “Zombie” w jego skończeniu skorzystał również z… głowy.

WOTORE 5: Michał Królik zdemolował Batrę. 2-0 dla “Matrixa”! Co za nokaut! [WIDEO]

To była prawdziwa demolka. Michał Królik szybko znokautował Bartosza Batrę podczas gali WOTORE 5 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis